YACacademy – це структурний підрозділ компанії YAC. Компанія YAC сприяє проєктуванню та проведенню архітектурних конкурсів, спрямованих на впровадження культури досліджень у проєктній сфері. YAC є ідеальним середовищем для підвищення кваліфікації і налагодження ефективних зв’язків з відомими міжнародними студіями.

На даний момент в YACacademy відкрита реєстрація на навчальні курси «Ландшафтна архітектура (Architechture for Landscape)» та «Архітектурна спадщина (Architechture for Heritage)». Реєстрація триватиме до 2 жовтня 2020 року. Навчання на курсі триватиме з 16 листопада 2020 року по 5 лютого 2021 року. Для успішних студентів передбачено по 5 стипендій на кожен курс, які покривають вартість навчання. Є можливість пройти зазначені навчальні курси в онлайн-форматі.

Курси розраховані на студентів або випускників за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Дизайн». Для подачі заявки необхідно зареєструватися онлайн та завантажити резюме, портфоліо і мотиваційний лист. Крім того, необхідно сплатити адміністративний збір у розмірі 50 євро з урахуванням податку. На кожен курс будуть зараховані 25 кращих кандидатів, відібраних конкурсною комісією.

Після завершення курсу відділ працевлаштування YACacademy гарантує кожному студенту проходження стажування чи співпрацю з однією з партнерських студій.

Мова курсу – італійська. Для учасників, які не володіють італійською мовою, буде надана послуга з синхронного перекладу англійською мовою.

З програмами курсів та більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням

Відділ міжнародних зв’язків