Обладнані неналежним чином пішохідні переходи – небезпека життю та здоров’ю пішоходів. Велика проблема, якщо пішоходи – це діти, учні та студенти, які перетинають дорогу, поспішаючи до школи чи університету.

Рада студентського самоврядування КНУБА є автором проекту Громадського бюджету номер 229 “Безпечні пішохідні переходи біля навчальних закладів”. Мета проекту – облаштування чотирьох існуючих нерегульованих пішохідних переходів по вулицях Преображенська та Освіти, біля закладів середньої та вищої освіти.  Це спеціалізована школа №43 “Грааль” та Київський національний університет будівництва і архітектури.

Запропоноване рішення щодо розв’язування проблеми – облаштування пішохідних переходів сучасними технічними засобами. А саме, підвищені пішохідні переходи, нанесення контрастної розмітки, встановлення пристроїв примусового зниження швидкості, знаки дорожнього руху з LED-підсвічуванням.

Голосування за проекти розпочинається вже з 17 серпня та триватиме до 15 вересня. Для реалізації проекту необхідно зібрати якнайменше одну тисячу голосів! Зробимо дорожній рух біля КНУБА безпечним разом!
1 голос = 1 врятоване життя на дорозі!!!

Ознайомитися з проектом можна за посиланням

Заступник голови

студентського самоврядування КНУБА