Центральний корпус КНУБА був відкритий у 1963 році. Змінюються часи і покоління, тож на сьогодень будівля викликає все менше позитивних емоцій у сучасників. Сучасне суспільство вимагає діджиталізації та новітніх технологій.

Студенти Київського національного університету будівництва і архітектури є авторами проекту Громадського бюджету номер 1636 “Організація “3D відеомапінгу” – лазерного анімаційного шоу на фасаді КНУБА”.

Центральний корпус КНУБА – одна із найбільших будівель у Солом’янському районі. Лазерне 3D анімаційне шоу, яке буде відтворене на фасаді центрального корпусу університету, стане саме тим рішенням, що об’єднає минулі уявлення сьогодення та сучасні технології в один провідний ансамбль епохи діджиталізації.

Голосування за проекти розпочинається вже з 17 серпня та триватиме до 15 вересня. Для реалізації проекту необхідно зібрати якнайменше 4 тисячі голосів!

Ознайомитися з проектом можна за посиланням

Заступник голови

студентського самоврядування КНУБА