Спільно з компанією Make Architects та музеєм сера Джона Соуна Всесвітній фестиваль архітектури (Word Architecture Festival) вчетверте проводить конкурс архітектурного рисунку (The Architecture Drawing Prize). Ідея конкурсу полягає в прославленні мистецтва та демонстрації майстерності створення архітектурного рисунку. Вітається участь архітекторів, дизайнерів та особливо студентів з усього світу в таких категоріях як рисунок від руки, цифровий рисунок та рисунок, у якому поєднуються обидва зазначених вище стиля.

Цього року також буде запроваджено спеціальну премію, присвячену глобальному карантину під час пандемії Covid-19. Усі учасники можуть подати заявку на отримання премії. Ця премія орієнтована на рисунок, який стосується змін в архітектурі, що були запроваджені в період карантину, або який було завершено під час карантину. Подання в трьох категоріях оцінюватимуть на основі технічних навичок, оригінальності підходу та вміння передавати архітектурну ідею. Рисунок може бути як абстрактним, так і стосуватися реального проєкту.

Кінцевий термін подання заявок: 2 жовтня 2020 року. Переможців та учасників, які увійшли до шорт-листу буде визначено наприкінці жовтня. Їхні роботи буде виставлено на спеціалізованій виставці в музеї сер Джона Соуна в Лондоні до лютого 2021 року. Переможці в кожній категорії здобудуть пропуск делагата на Всесвітній фестиваль архітектури, який відбудеться в Лісабоні 2-4 грудня 2020 року. Також їх буде запрошено взяти участь у заході на сцені фестивалю.

Вартість участі для кандидатів, яким не виповнилося 30 років, або студентів архітектурних спеціальностей становить 24 фунти стерлінгів, включно з ПДВ.

Детальна інформація за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків