13 серпня 2020 року розпочалася вступна кампанія в КНУБА для абітурієнтів, які мають диплом молодшого спеціаліста. Вони подають документи в паперовому вигляді. На сьогодні подано понад 130 заяв на 29 спеціальностей 7 факультетів.

Подача заяв буде продовжуватись до 18 години 22 серпня. В суботу прийом документів здійснюється з 10 до 14 години.

Також з 13 серпня розпочалась подача заяв онлайн через електронні кабінети для здобуття освітнього ступеня бакалавр на базі документа  про повну загальну середню освіту (школа). Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання та необмежену кількість заяв на контракт. На кінець першого дня  зареєстровано більше 200 заяв.

Завершено творчі конкурси на 1 сесію для вступників, які претендують на місця держзамовлення. Загалом успішно склали творчі конкурси 364 вступника на спеціальність «Архітектура та містобудування», 162 вступника на спеціальність  «Дизайн», 39 вступників на спеціальність «Образотворче мистецтво» та 29 осіб на спеціальність «Фізична культура і спорт».

Участь у 2 сесії на контракт приймають більше 84 особи  на спеціальності Архітектурного факультету.

Нагадуємо, що вступникам, які успішно здали творчі конкурси, необхідно подати онлайн заяву в КНУБА через електронний кабінет на бюджетну форму навчання  із зазначенням  пріоритету.

Звертаємо увагу, що особисто подають документи в університет пільгові категорії вступників, які успішно склали творчі конкурси.

В університеті для особистої подачі документів вступниками створено всі необхідні санітарні умови викликані протиепідемічними заходами безпеки. Вступники та працівники приймальної комісії дотримуються  маскового режиму, соціальної дистанції з іншими  учасниками вступної кампанії, місця подачі документів забезпечені дезінфікуючими рідинами.

Доступ в університет для вступників здійснюється після вимірювання температури тіла, обов’язковим є наявність захисної маски.

Відповідальний секретар

приймальної комісії КНУБА