Сучасне життя стало неможливе без соціальних мереж, особливо для молодого покоління. Ці ресурси підкорили користувачів будь-якого віку. Соціальні мережі створювалися із розважально-комунікативною метою. Сьогодні вони набули інформаційно-навчального призначення.  Популярним та багатофункціональним месенджером є Telegram-канал. KNUBA OPEN – Telegram-канал для поширення публічної інформації про університет, висвітлення новин, подій та анонсування заходів, що відбуваються у КНУБА. Telegram-канал KNUBA OPEN– це новий сучасний тренд, через який відбуватиметься комунікація керівництва, викладачів та студентів КНУБА із абітурієнтами-2021 та їх батьками.

Користувачі Telegram-каналу KNUBA OPEN матимуть можливість дізнатися про університет, умови вступу, прийняти участь в он-лайн заходах, відеоконференціях та поспілкуватися із деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами та студентами. Задати їм усі питання, які хвилюють  абітурієнта.

На нашому каналі можна переглянути віртуальні екскурсії по факультетам, подивитись інтерв’ю з деканами із серії зустрічей «За чашкою кави». «Чому я навчаюся у КНУБА» розкажуть наші студенти. Також, на Telegram-каналі, ви дізнаєтеся про дозвілля та відпочинок студентів, про розважальні, спортивні та інтелектуальні заходи, які проводить наш університет.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал KNUBA OPEN та дізнавайтеся більше цікавої інформації!

https://t.me/KNUBA_open

 

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Петруньок Тетяна Броніславівна