Уперше на українському форумі виступить сестра засновника Facebook — Ренді Цукерберг! Ренді Цукерберг — американська підприємиця, інвесторка, засновниця та генеральна директорка Zuckerberg Media – буде хедлайнером V міжнародного форуму Kyiv Smart City Forum 2020. Захід відбудеться 8 жовтня в онлайн-форматі.

Ренді створила Facebook Live – інструмент для прямих ефірів у Facebook, який використовують понад мільярд людей у всьому світі. За цей проект вона була номінована на премію «Еммі» в номінації «висвітлення новин в режимі реального часу». Цукерберг присвятила Facebook 10 років. Вона починала роботу в нікому не відомому стартапі, який налічував усього 12 співробітників, і пішла з посади комерційного директора величезної компанії, в якій працювало кілька тисяч осіб з більш як 40 представництвами по всьому світу. Зараз Ренді активно допомагає підприємцям-початківцям, які пропонують геніальні бізнес-ідеї.

Спеціальний промо-код SMARTUNIVERS під час реєстрації надає безкоштовний квиток для всіх студентів закладу вищої освіти та всього колективу викладачів на Kyiv Smart City Forum 2020. Промо-код дійсний до 20 вересня. Встигніть зареєструватися!

Kyiv Smart City Forum 2020 – це відкрита платформа для дискусій про майбутнє. Поговоримо про готовність міста і громадян до кризових ситуацій, про автоматизацію процесів та технології, які допомагають почуватися безпечно і захищено у новому світі. Унікальний контент, різні точки зору, досвід професіоналів в удосконаленні всіх аспектів smart-життя.

У день заходу кожен участник матиме доступ до інтерактивної платформи, яка міститиме в собі потік виступів від провдіних українських та міжнародних спікерів, віртуальну EXPO ZONE з найкращими технологічними рішеннями, живе спілкування зі smart-спільнотою, інтерактивні заходи, нетворкінг з ТОП міжнародними компаніями, вбудовані відеочати учасників та експонентів виставкової зони, квізи та рейтинги.

Мова заходу: українська та англійська. Доступ до платформи учасники отримають за день до заходу. Долучайтеся та дізнайтеся про нові смарт-інструменти та допоможіть вашому місту реагувати на виклики! Посилання на сторінку заходу: http://forum.kyivsmartcity.com/