Стипендіальна програма Gates Cambridge Scholarship – одна з найпрестижніших стипендій у всьому світі. Стипендія призначена для успішних іноземних студентів, які  мають на меті здобути ступінь магістра або PhD в Кембриджському університеті.

Стипендія покриває витрати на навчання, проживання, авіапереліт в обидві сторони, а також за певних умов передбачає додаткове фінансування (дослідницька діяльність, утримання сім’ї).

Потенційні кандидати на одну з магістерських програм або PhD програму мають продемонструвати не лише високу академічну успішність, а й лідерський потенціал, спрямований на поліпшення життя у суспільстві. Стипендія надається, зокрема, за такими напрямами: архітектура, містобудування, комп’ютерні науки та технології, комп’ютерна інженерія та машинобудування.

Заявки на навчання і на отримання стипендії подаються онлайн та приймаються до 14 жовтня 2020 року.

Детальна інформація за – посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків