Lexus оголосив про прийом заявок на участь у конкурсі Lexus Design Award 2021. З 2013 року цей всесвітній конкурс дизайну став платформою для дизайнерів та творців, чиї роботи здатні змінити майбутнє завдяки інноваційним підходам.

Щороку захід приваблює тисячі учасників з усього світу, які прагнуть здобути бажану нагороду за досконалість інноваційного дизайну. Мета конкурсу – створення стартового майданчика для кар’єрного зростання.

Премія Lexus Design відкрита для професіоналів, студентів та любителів дизайну у всьому світі. Кандидатами вважаються особи, які досягли повноліття у своїй країні. Щороку творці з усіх країн світу подають дизайнерські пропозиції, у яких використовують силу технологій для створення проєкту майбутнього. Подані матеріали охоплюють сфери промислового дизайну, архітектури, інженерних технологій, дизайну інтер’єру та дизайну моди.

Переваги участі:

  • запрошення на виставку, яка проходитиме під час Тижня дизайну в Мілані у рамках заходу Lexus Design Event;
  • участь у кураторській програмі фахівців світового рівня в Нью-Йорку;
  • фінансування втілення в життя запропонованого дизайну.

За результатами конкурсу буде обрано шість фіналістів, прототипи пропозицій яких буде виставлено на заході Lexus Design Event 2021 на Тижні дизайну в Мілані, де буде оголошено переможця конкурсу.

Фіналісти конкурсу також візьмуть участь у семінарі з підготовки макетів своїх робіт під керівництвом фахівців світового рівня у галузі дизайну. Умовами конкурсу передбачено покриття витрат на виготовлення макету роботи у розмірі 25 000 доларів США.

Подача заявок на участь у конкурсі Lexus Design Award 2021 буде завершена 11 жовтня.

Більше інформації можна отримати за посиланням.

 

Відділ міжнародних зв’язків