Завершується вступна кампанія 2020 року для Київського національного університету будівництва і архітектури. Приймальна комісія готується до додаткового набору в магістратуру з 1 жовтня  та підводить основні підсумки вступу 2020 року.

Цього року вступна кампанія мала багато відмінностей від кампаній попередніх років та вимагала від співробітників університету, які зазвичай працюють на прийомі заяв вступників, мужності та винахідливості.

Вступ до університету, як завжди, почався з творчих конкурсів, які складають вчорашні школярі, що бажають здобути освіту на архітектурному факультеті. Творчі конкурси на три спеціальності архітектурного факультету проходили в умовах підвищених заходів безпеки, що вимагають умови впливу коронавірусної інфекції. Працівники приймальної комісії та фахових предметних комісії створили безпечні умови для доступу до аудиторій та комфортного проведення багатогодинних випробувань з рисунку, композиції, живопису та графіки-креслення. Слід зазначити, що вступники цього року були дуже дисципліновані, спокійні та наполегливі у досягненні поставленого результату в процесі проведення творчих конкурсів.

Цього року перелік спеціальностей, які потребують визначення творчих здібностей вступників, поповнився новою спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Відкрита на факультеті геоінформаційних систем і управління територіями, спеціальність, попри скептичні зауваження, викликала широкий інтерес серед абітурієнтів та  їхніх батьків. Великий вплив на популяризацію спеціальності та заохочення абітурієнтів до вступу зробив новий завідувач кафедри Шаміч О.М., хоча славетна історія кафедри та спортивні досягнення її керівників, співробітників і студентської спільноти, складала славу університету багато десятирічь. Вступні іспити (творчі конкурси) проходили на стадіоні університетуі налічували 4 етапи: стрибки в довжину, біг на дві дистанції – довгу і коротку, підтягування на перекладині, яке для дівчат було замінено на  віджимання. У двох сесіях вступних випробувань взяло участь понад 30 осіб, які успішно виконали необхідні нормативи. Маємо надію, що новоприйняті студенти  будуть множити спортивну славу університету.

Відзначається якісна підготовка абітурієнтів,  які пройшли навчання на  підготовчих курсах університету. Тішить, що підготовка онлайн останні півроку не вплинула на прекрасні творчі результати наших вступників.

Родзинкою вступної компанії цього року було інформування вступників кожного дня про перебіг вступної компанії на Телеграм каналі Вступ КНУБА 2020, який був представлений у двох форматах, а саме: текстові повідомлення та відеозвернення відповідального секретаря приймальної комісії. Висока зацікавленість вступників відобразилась у кількості підписників – близько  1400 осіб.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні!

Відповідальний секретар

приймальної комісії