Продовжується оформлення банківських карток для нарахування стипендії студентам І курсу Київського національного університету будівництва і архітектури. Вісім операторів банку для зручності студентів КНУБА, організували роботу мобільного відділення на базі Університету.

Оформлення карток здійснюється з 9:00 до 17:00 на двох локаціях. Студенти архітектурного факультету звертаються до працівників банку, які знаходяться в холі Архітектурного корпусу. Студенти ФІСЕ, ФАІТ, БТФ, ГІСУТ, БФ та ФУПП можуть отримати банківські послуги в Зимовому саду Головного корпусу.

Щоб оформити банківську карту для виплати стипендій студент обов’язково має мати: паспорт, ідентифікаційний код, всі наявні картки банку (карта Юніора, картка для повернення коштів за сплату ПЗНО).

Завідувач відділу

з організації виховної роботи