Центр моніторингу наукометричної діяльності КНУБА завершив проведення тематичних зустрічей на будівельному факультеті. Зустрічі пройшли в жвавому та діловому руслі, що, на мій погляд, сприяло мобілізації науково-педагогічних працівників на покращенню наукометричної роботи. Безумовно, кожна кафедра має свої «родзинки» в інформаційному просторі наукометрії. Хочу висловити вдячність колективам всіх кафедр факультету, особисто завідувачам кафедр та декану д.т.н., професору Іванченку Г.М. за чітку організацію зустрічей, за готовність наростити свій внесок до «скарбнички» наукових досягнень унівесритету.

Особливо хочу відмітити завідувача кафедрою будівельної механіки д.т.н., професора Баженова Віктора Андрійовича, який продемонстрував  системний підхід до окресленого кола питань та не байдужість до вирішення поставлених завдань.

В жовтні-листопаді 2020 року подібні зустрічі будуть продовженні на інших факультетах університету.

Керівник центру моніторингу наукометричної діяльності КНУБА,

д.ек.н., професор Бондар О.А.

Кафедра економіки в будівництві

Кафедра металевих і дерев’яних конструкцій

Кафедра менеджменту в будівництві

Кафедра будівельних технологій