Наприкінці вересня Київський національний університет будівництва і архітектури запросив школярів та їхніх батьків з усіх куточків України на ознайомчу профорієнтаційну екскурсію по університету з метою надати якомога більше інформації про професії, які здобувають у КНУБА.

Згуртована команда співробітників відділення довузівської підготовки, організувала для наших гостей все на вищому рівні! Зустрічала учнів та їхніх батьків фахівець відділення довузівської підготовки, викладач кафедри фізики – Яна Ігорівна Бірук. Розпочалася екскурсія з цікавої міні-лекції, яку проводила профконсультант КНУБА– Катерина Василівна Сідун. Акцент був зроблений на тому, що «… світ постійно змінюється і пред’являє до кожної людини все більші і більші вимоги. Тому, щоб бути затребуваним спеціалістом, необхідно рухатися тільки вперед і постійно навчатися новому, що успішно можна зробити вступивши до Київського національного університету будівництва і архітектури!»

Майбутніх абітурієнтів запросили на навчання на підготовчих курсах, де здійснюється якісна підготовка з предметів ЗНО – українська мова, математика, фізика, а також до творчого конкурсу з предметів – композиції, живопису, рисунку, креслення.

Екскурсійний ланцюжок продовжили професори, доценти та інші викладачі КНУБА. Декан факультету Автоматизації та інформаційних технологій Ігор Володимирович Русан, заступник декана Олександр Олександрович Терентьєв, доцент кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Євгенія Євгенівна Шабала розповіли про нові IT-тренди на найближчі 3-5 років, а представник факультету Урбаністики та просторового планування – Руслана Миколаївна Тригуб профорієнтувала зацікавлених школярів щодо знань, навичок та умінь, які вони отримують при вступі на їх спеціальності. Представники факультету інженерних систем та екології Наталія Михайлівна Панчук та Володимир Романович Вахула ознайомили гостей з новою, сучасною лабораторією вентиляції. Відвідувачі були у захваті, тільки і було чутно захоплене: «Клас!» та «Вау!». По завершенню екскурсії, заступник декана Архітектурного факультету Володимир Петрович Король провів екскурсійну групу творчими майстернями та лабораторіями корпусу. Дивовижні скульптури, малюнки, композиції та модерн-проекти вразили та заохотили школярів.

Загалом налічувалось біля 40 осіб візитерів з Києва, Чернігова, Кам’янець-Подільського, Київської та Хмельницької областей, що говорить про непоганий старт! Наостанок можна стверджувати, що вступний рубіж з профорієнтаційних екскурсій в цьому навчальному році ми пройшли успішно. Отже, так тримаємо й надалі!

 

Вікторія Доля,

фахівець відділення

довузівької підготовки