30 вересня 2020 р. у КНУБА відбулося чергове засідання робочої групи у рамках проекту «Еко-університет». Проректор з наукової роботи, д.т.н., проф. Плоский В.О. повідомив про результати роботи в рамках проекту “Еко-університет”. Першою перемогою є узгодження програми проекту в профільних міністерствах.

1. Молодіжним науковим центром розроблений проект еко-модернізації території КНУБА: еко-дизайн ландшафту, реконструкція лабораторного корпусу, еко-дизайн котельні тощо. Проект вже розміщено на сайті університету.
  2. Проведена експертиза та отримано сертифікат плазмової установки з утилізації побутових відходів. Зараз узгоджується її місце розміщення на території студмістечка.
  3. Паралельно ведеться робота по локальним проектам «Еко-університету».

Секретар робочої групи

у рамках проекту «Еко-університет»,

д.т.н., професор Ткаченко Т.М.