Центрально Європейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), Польша-Україна у співпраці із Uczelnia Nauk Społecznych (UNS), Lodz, Polska та Catholic University in Ruzomberok, Slovakia запрошують до участі у міжнародному стажуванні “Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність”, яке відбудеться у online-режимі з 29 жовтня по 2 грудня 2020 року.

До участі в програмі стажування запрошуються освітяни, викладачі та адміністративний склад українських ЗВО, дослідники та науковці, студенти останніх років навчання і аспіранти.

Програма стажування передбачає 180 годин (6 кредитів ECTS), 9 інтерактивних зустрічей, участь в Міжнародній конференції та можливість публікації у фахових закордонних виданнях.

Робочі мови програми: польська, словацька (з перекладом), українська.

Подати заявку на участь можна за посиланням.

Організаційний внесок становить еквівалент 150 євро та покриває витрати, пов’язані з участю в програмі стажування,  участь в міжнародній конференції, підготовку документів для оформлення Сертифікатів участі в стажуванні та конференції, адміністрування проєкту та технічну підтримку учасників впродовж реалізації програми стажування на дистанційній платформі польського партнерського університету.

Більш детальна інформація за посиланням.

 

Відділ міжнародних зв’язків