Вища школа мистецтв міста Порту (Португалія) відкрила подачу заявок на здобуття ступеню PhD у галузі науки, технології та мистецтв. У рамках запропонованої навчальної програми досліджуються теми, пов’язані з концептуальними, творчими та технологічними аспектами художнього процесу, а також його взаємозв’язок з фундаментальними, гуманітарними та соціальними науками.

Перший рік навчальної програми передбачає змішане навчання. Протягом наступних років передбачено написання дослідницької роботи.

Програмою навчання передбачається супровід дослідників співробітниками факультету. Здобувачі матимуть можливість налагодити зв’язки з експертами, яких щорічно Вища школа мистецтв запрошує для участі у виставках, майстер-класах, семінарах, конференціях та лекціях.

Крім того, Дослідний центр науки і технології мистецтва та Вища школа мистецтв приймають заявки на отримання трьох докторських стипендій (заявки приймаються з 15 по 30 жовтня) у сферах нового медіа-мистецтва, кіно, збереження спадщини та реставрації.

Детальна інформація та подача заявок за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2020 року.

Відділ міжнародних зв’язків