Мета премії Berkeley Undergraduate Prize полягає в сприянні вивченню архітектури як соціального мистецтва. Щороку для конкурсу есе обирається тема, яка є важливою для розуміння взаємодії людей зі спорудами.

Студентам, які навчаються за будь-якою акредитованою програмою бакалаврату архітектурного спрямування, пропонується представити есе англійською мовою, обсягом в 500 слів. Есе повинно дати відповідь на запитання: як майбутній архітектор якнайкраще може задовольнити потреби місцевої громади ? (As a future architect, what is the best way you can serve the needs of your local community ?). Студенти-архітектори можуть об’єднуватися зі студентами з інших спеціальностей та подавати заявки в групах по дві особи.

Із загальної кількості отриманих конкурсних робіт буде відібрано 25-28 найперспективніших робіт. Відібрані студентські команди стають півфіналістами. Їм пропонується подати есе англійською мовою обсягом в 2  500 слів, розширивши свої пропозиції. Конкурсне жюрі, що складається з членів Комітету та запрошених колег, відбирає від п’яти до восьми кращих есе і відправляє ці есе фіналістів спеціальному журі для відбору переможців.

Загальний приз конкурсу складає 35 000 доларів США. Приз за перше місце –  7 500 доларів США. Решта коштів буде розподілена на розсуд журі.

Вимоги:

  • есе має подати команда з двох осіб;
  • есе необхідно подати англійською мовою;
  • обидва фіналісти мають надати підтвердження статусу студента у вигляді копій студентських квитків. Мають право брати участь кандидати, які були студентами бакалаврату станом на 15 вересня 2020 року, але один або обидва з конкурсантів закінчують навчання на бакалавраті раніше запланованої дати вручення нагород, а саме початок 2021 року;
  • один із членів команди має бути студентом денної форми навчання за програмою бакалаврату архітектурного факультету. Інший член команди має бути студентом денної форми навчання за програмою бакалаврату, не пов’язаної з архітектурою. Це можуть бути: міські дослідження, соціальні науки, інженерія і т. ін. Імена обох студентів мають бути вказані в їхній заявці й есе, і в разі присудження нагороди приз ділиться порівну.

Кінцевий термін подачі: 1 листопада 2020 року.

Заявка подається онлайн.

Детальніше на офіційному сайті конкурсу.

 

Відділ міжнародних зв’язків