Поколенко Вадим Олегович

доктор технічних наук, професор, професор кафедри менеджменту в будівництві

Summary

1. Закінчив Київський інденерно-будівельний інститут,1989 р, Спеціальність «Промислове та цивілдьне будівництво»,кваліфікація «Інженер-будівельник», Диплом з відзнакою ЛВ №411225
  2. Доктор технічних наук, 05.23.08 – «Технологія та організація промислового та цивільного будівництва», 2004р., тема: «Критеріальні та організаційні основи формування циклу будівельних інвестицій на інноваційних засадах», ДД№003707 від 30.06.2004 р., ВАКУ.

3. Професор кафедри менеджменту в будівництві від 22.12.2006 р., 12 ПР №004495

4. Під керівництвом Поколенко В.О було захищено кандидатів та докторів наук:

Доктор технічних наук Медяник Володимир Юрійович (спцеіальність 05.23.08 «Технологія та організація промислововго та цивельного будівництва», тема дисертації: «Адаптивна методологія та інструментарій впровадження масштабних будівельних девелоперських проектів», рік захисту -2021 р.).

Кандидати технічних наук за спеціальністю 05.23.08 «Технологія та організація промислового та цивільного будівництва»:

Білик Андрій Олексійович – тема дисертації: «Інструментарій організації будівництва для спеціальних інфраструктурних проектів» (рік захисту 2016);

Аль-Машхадані Саїф Фаріс Рашід – тема дисертації: «Організація будівельного девелопменту в умовах Іраку» (рік захисту 2018 р.);

Тесленко Павло Петрович – тема дисертації «Організаційно-технологічний девелопмент муніципальних будівельних проектів» (рік захисту -2019);

Кушнір Сергій Іванович – тема дисертації «ВІМ-процедури проектування організації будівельного виробництва в умовах девелопменту» (рік захисту -2019);

Пилипчук Ольга Дмитрівна – тема дисертації «Формування моделей виконання підрядних робіт в цифровому середовищі» (рік захисту -2021);

Дубинка Олександр Володимирович – тема дисертації «Діджитал-адаптована організаційно-технологічна модель адміністрування підрядним будівництвом» (рік захисту -2021);

Новак Євгенія Володимирівна – тема дисертації «Моделювання організаційно-технологічних параметрів будівництва під впливом сезонних коливань» (рік захисту -2021).

5. Пройшов стажування у Гірничо-металургійна академія (Польща), Фрайбурзька гірнича академія (Німеччина),Загребський університет. Сертифікат  учасника міжнародної академічної мобільності. Та підвищення кваліфікації викладача і науковця. Видано 17 листопада 2017 р.

Spoleczna Akademia Nauk, Centrum Jezykowe, cертифікат англійської мови В2, видано 28.06.2018 р.,80 годин.Наказ КНУБА № 1030/1 від 03.11.2021р

Astana IT University, сертифікат про наукове стажування, «Управління підприємствами в умовах цифровізації економіки», 20.09.2021р., 180 год.

Академія наук Михайла Балудянського, Університету Центральної Європи. Сертифікат проходження 120-годинної програми «Тенденції в системі освіти в зміні європейського інформаційного суспільства». Видано 19.11.2019 р.