Щорічно 17 листопада в Україні відзначається День студента. День студента – свято молодостіжаги до життя та великих звершеньАдже саме студентство в усі часи в усіх країнах було активною і рушійною силою. З дотриманням усіх протиепідемічних вимог в КНУБА відзначили найкращих студенів Університету. 

З привітаннями та найкращими побажаннями до студентів звернулися керівництво Університету, члени Наглядової ради, декани факультетів, які подякували кращим студентам за активну плідну співпрацю, високі здобутки у навчанні та науковій роботі, за соціальну та громадську діяльності, за участь у благодійній, культурно-масовій та профорієнтаційній роботі, високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у життя факультетів, гуртожитків, підрозділів, департаментів та університету в цілому. Студенти отримали нагороди – грамоти від ректора Університету П.М. Кулікова та солодкі подарунки і пам’ятні сувеніри. 

Вітаємо усіх з Днем студента! Нехай знання, дружні знайомства, наукові, ділові і професійні контакти, отриманні в університеті, стануть міцним фундаментом Вашої професійної діяльності, кар’єри та самореалізації! Лише у дружній атмосфері пронизаній спільними справами формуються сильні, свідомі, самостійні особистості з чіткою громадською і патріотичною позицією. Будуйте свої життя, будуйте свої сім’ї, будуйте свої міста, будуйте сильну Україну! 

Проректор з навчальної та  

організаційно-виховної роботи   

Наталія Бурдейна