17 листопада, з нагоди Міжнародного дня студента у Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбулися урочисті заходи. До нагородження відзнакою Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації представлено чотирьох студентів КНУБА.  

Анастасія Думич – студентка 3 курсу спеціальності «Промислове і цивільне і будівництво». Виконує обов’язки секретаря Первинної профспілкової організація студентів, аспірантів та докторантів КНУБА. Голова наукового департаменту будівельного факультету. Староста групи. Членом наукової спілки студентів. Має власні опубліковані тезиси в електронному збірнику та виступала на міжнародній науково-практичній конференції «Зелене будівництво» у КНУБА. Учасниця олімпіад. Приймає активну участь у життєдіяльності КНУБА. Була у збірній групи підтримки університету. 

Ірина Петрикей – студентка магістратури будівельного факультету спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». Сумлінна праця, високий професіоналізм, вміння знаходити контакт з людьми, режисерське бачення, комунікативність – основні її риси. Активний організатор багатьох проектів університету та дієва персона студентського самоврядування факультету та університету, протягом 6 років навчання є старостою групи, займає активну позицію та є творчим менеджером заходів Центру культури та дозвілля КНУБА. 

Олексій Дацун  студент 4 курсу факультету автоматизації і інформаційних технологій, навчається за спеціальністю «Комп’ютерні системи і мережі». Переможець (І місце) Універсіади міста Києва 2019-2020 навчального року (50 м на спині), член збірної міста Києва з плаванняВиконав нормативи на звання «Майстра спорту» з плавання, про що отримав свідоцтво і нагрудний знак. Переможець П’ЯТОГО ЮВІЛЕЙНОГО ТУРНІРУ З ПЛАВАННЯ НА ВІДКРИТІЙ ВОДІ «ТЕТЕРІВ OPEN»-2020 у Житомирі на дистанції 1500 м, Чемпіонату Житомирської області (100 м вільним стилем) 2020 року.  

Катерина Турчанинова – студентка факультету автоматизації і інформаційних технологій, заступник голови Ради студентського самоврядування Університету, автор проектів Громадського бюджету «Організація «3D відеомайнінгу» (лазерного шоу) на фасаді КНУБА» та «Безпечні пішохідні переходи біля навчальних закладів». Активістка з активною життєвою позицією, відмінниця, талановита, ініціативна молода людина, яка вміє організовувати, об’єднувати та виконувати частину адміністративних робіт при втілені багатьох проектів творчого та професійного спрямування. 

Перший заступник голови РДА Олександр Смик привітав студентський актив району і відзначив найуспішніших студентів закладів вищої освіти, що функціонують на території Солом’янського району. Побажав молоді насолоджуватися кожною хвилиною навчання, успіхів та творчих досягнень. Також Олександр Петрович зазначив: «Студенти завжди були авангардом української молоді. Переконаний, що вже в близькому майбутньому ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави». 

 

Проректор з навчальної та 

організаційно-виховної роботи 

Наталія Бурдейна