Шановні друзі та колеги! 

Запрошуємо Вас відвідати Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2020», яка проходить онлайн 25-27 листопада 2020 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури (м.Київ, Україна).

Метою конференції є всебічний обмін досвідом проектування та будівництва, реконструкції та реставрації сучасних об’єктів архітектури. Поширення та розвиток передових технологій автоматизованого проектування та практичні аспекти його застосування. Популяризація сучасних ефективних матеріалів та будівельно-технологічного обладнання. Підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів архітектурно-планувального, розрахункового, конструктивного та інженерно-технічного напрямів підготовки.

Конференція відбувається за підтримки: Міністерства освіти і науки України; Польської академії наук (представництва в Києві); Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Науково-дослідна лабораторія з питань енергоефективності в будівництві та архітектурі «Енергоцентр-КНУБА»; Української асоціації з прикладної геометрії; ВБО «Інститут місцевого розвитку»; проекту Європейського Союзу Горизонт 2020: “Train-to-NZEB: Building Knowledge Hub”; а також за підтримки NZEB Hub (Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА).

Додаткову інформацію щодо організації та порядку проведення конференції можна дізнатись на офіційному сайті конференції www.bmc-conf.com .

ВІДВІДАТИ   КОНФЕРЕНЦІЮ

 

З повагою,

Організаційний комітет конференції «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2020»

 

BMC-2020_ програма_остаточно_v2