Запрошуємо студентів 3-6 курсів на вебінар -Презентація стипендіальної програми «Завтра.UA», який відбудеться у четвер, 26 листопада о 13:00.  Координатор спільноти Завтра UA, Бєсєда Ірина, розповість про можливості та підтримку, які надає стипендіатам програма, про етапи конкурсу, а також пояснить, як правильно подати заявку на участь. Тож, хто хоче дізнатися більше про Завтра.UA, ще вагається чи подаватися, або має запитання щодо участі в Конкурсі,  реєструйтесь http://bit.do/fLfgM

Протягом вебінару буде можливість не тільки почути цікаву та корисну інформацію, а також поставити запитання.

Інформація про умови участі в конкурсі «Завтра.UA»:

  • До участі у конкурсі запрошуються студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

  • Прийом заявок на участь у конкурсі буде відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з  11 листопада до 18 грудня  2020 року.

Звертаємо увагу! У зв’язку із несприятливою епідемічною ситуацією та запровадженням карантину умовами конкурсу 2020\2021 передбачена можливість проведення всіх  етапів конкурсу в онлайн або офлайн форматі. Рішення щодо кожного туру буде прийматися в залежності від епідемічного стану.  Також було пом’якшені вимоги до надання документів, зокрема рекомендаційний лист можна подавати без підпису рекоменданта.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу «Завтра.UA» можна дізнатись на сайті zavtra.in.ua у розділі «Конкурс»  за посиланням: https://zavtra.in.ua/competition/umovy-provedennya-konkursu/

За детальною інформацією звертайтеся до к. 447

Контактний номер телефону: 073-078-77-30

Завідуюча відділ з організації виховної роботи

Бєлозьорова Оксана Вікторівна