За результатами проведення Міжнародного науково-технічного форуму, V Міжнародної науково-технічної конференції “Ефективні технології в будівництві”, VII Міжнародної науково-технічної конференції “Нові технології в будівництві” та Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «BUILDMASTERCLASS-2020» відбулося нагородження студентів Будівельного факультету, які представили кращі доповіді.

Студентів підтримали заохочувальними подарунками від роботодавців, зокрема від команії «Века-Україна», яка плідно співпрацює з Київським національним університетом будівництва і архітектури.

Декан Будівельного факультету Іванченко Г.М. подякував студентам Юлії Сахаровій, Галині Ченчик, Таїсії Колноокій, Яні Прибудько, Анастасії Кучеренко, Владиславу Грабовському за ефективну роботу та побажав подальших успіхів в науковій діяльності.

Відповідальна за наукову роботу

та міжнародні звязки на