Фонд «Людство в дії Польща» (Humanity in Action Poland) приймає заявки на стипендійну програму 2021 року «Жінки: нічого про нас без нас!». Період навчання триває протягом літа, осені та зими.

Стажування в Амстердамі, Берліні, Сараєві та Варшаві заплановано з 1 червня по 23 червня 2021 року в онлайн режимі.

До того ж, крім навчальних сесій, стипендія покриває навчальну програму, яка допомагатиме стипендіатам реалізовувати свої проєкти дій (Action Projects), продовжувати спільне навчання та підтримувати зв’язок із спільнотою.

Вимоги до кандидатів:

• вільно володіти англійською мовою;

• бути студентом денної форми навчання в акредитованому коледжі чи університеті.

Кандидати мають володіти такими якостями, як: саморефлексію, самокритичність, відкритість і готовність кинути виклик власним уявленням.

Дедлайн подачі: 14 лютого 2021 року.

Деталі за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків