Міжнародний Вишеградський Фонд запрошує взяти участь у стипендіальній програмі. Стипендія передбачає навчання/дослідження у ЗВО Угорщини.

Тривалість програми становить 4 місяці для студентів магістратури, 2 місяці –для аспірантів чи наукових працівників. Фінансове забезпечення передбачає виплату стипендії в розмірі 2300 євро/семестр для студента чи дослідника та 1500 євро/семестр для установи, що його приймає.

У разі подачі заявки на стипендію на навчання в магістратурі, необхідно завантажити:

• скан-копію дійсного документа, що посвідчує особу;

• скан-копію транскрипту, транскрипт має містити перелiк оцiнок, отриманих протягом двох (завершених) семестрів;

• скан-копію листа-підтвердження від приймаючої установи.

У разі подачі заявки на стипендію на навчання в аспірантурі, необхідно завантажити:

• скан-копію дійсного документа, що посвідчує особу;

• скан-копію листа-підтвердження з детальним робочим/дослідницьким планом від приймаючої установи.

Усі обов’язкові документи мають бути підготовлені англійською мовою та подаватися через систему онлайн-заявок.

Від іноземних студентів може вимагатися проходження тесту на знання англійської мови.

Кінцевий термін подачі: 15 березня 2021 року.

Більше інформації про те, як подавати заявку, включно з інформацією про пошук приймаючої установи, можна знайти за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків