Фламандське міністерство освіти та підготовки надає студентам з усього світу можливість отримати стипендії на навчання за магістерськими програмами у Фландрії та Брюсселі. Стипендія Master Mind включає грант у розмірі 8200 євро та оплату навчання за навчальний рік (60 ECTS). Отримувач стипендії Master Mind сплачує лише адміністративний внесок. Грант виплачується частинами і покриває витрати на розміщення, страхування та значну частину витрат на проживання.

Якщо ви зацікавились, вам спочатку необхідно подати заявку до однієї з фламандських приймаючих установ, яка бере участь у програмі стипендій Master Mind.

Основні критерії відбору:

• подати заявку на здобуття магістерської програми до фламандського вищого навчального закладу;

• демонструвати високі академічні показники;

• володіти англійською мовою на високому рівні (мінімальний прохідний бал IELTS – 7,0; TOEFL – 94); у випадку подачі документів на магістерські програми до школи мистецтв мінімальний прохідний бал IELTS – 6,5; TOEFL – 90);

• пройти академічну перевірку приймаючої установи;

• студенти, які вступають на такі програми на навчальний 2021-2022 рік, не мають права на отримання стипендії Master Mind:

• підготовчі програми;

• перехідні програми;

• дистанційне навчання.

Кінцевий термін подання заявок: 30 квітня 2021 року. Проте варто звернути увагу на внутрішні терміни, встановлені Фламандськими приймаючими організаціями, які можуть варіюватися між 1 лютого та 15 березня 2021 року.

Детальна інформація щодо участі за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків