На сьогодні Telegram-канал являється популярним та багатофункціональним мессенджером. KNUBA OPEN – Telegram-канал для поширення публічної інформації про університет, висвітлення новин, подій та анонсування заходів, що відбуваються у КНУБА. Telegram-канал KNUBA OPEN – це тренд, через який відбуватиметься комунікація керівництва, викладачів та студентів КНУБА із абітурієнтами та їх батьками.

Користувачі Telegram-каналу KNUBA OPEN матимуть можливість дізнатися про університет, умови вступу, прийняти участь у відео конференціях та поспілкуватися із деканами факультетів, завідувачами кафедр, викладачами та студентами. Задати їм усі питання, які хвилюють абітурієнта.

На нашому каналі можна переглянути віртуальні екскурсії по факультетах, подивитись інтерв’ю з деканами із серії зустрічей «За чашкою кави». «Чому я навчаюся у КНУБА» розкажуть наші студенти. Також, на Telegram-каналі, ви дізнаєтеся про дозвілля та відпочинок студентів, про розважальні, спортивні та інтелектуальні заходи, які проводить наш університет, переглянете інтерв`ю із зірками шоу-бізнесу.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал KNUBA OPEN та дізнавайтеся більше цікавої інформації!

Завідувач відділення

довузівської підготовки