Шановні колеги,

03 лютого о 15-00 (тривалість одна година) відбудеться онлайн презентація Програми стажування студентів у туристичних закладах Туреччини. (Зум лінк буде надісланий після реєстрації)

Організатори: Торгово-промислова палата України, Асоціація дитячого та молодіжного туризму

Програму стажування презентують  Асоціація дитячого та молодіжного туризму та турецька  компанія “Patika” Human Resources Management

Програма стажування передбачає

– Відвідування та зустріч з експертами туристичної індустрії регіональної торговельної палати для ознайомлення з організацією роботи готелів, ресторанів, принципами роботи з персоналом та іншим досвідом в роботі.

– Екскурсійну програму: Анталійське узбережжя, Стамбул, Каппадокія

– Стажування в Анталійський готелях 5* (3-5 місяців)

Студент забезпечується:

– Офіційним працевлаштуванням;

– Проживанням;

– Триразовим харчуванням;

– Авіаквитком в обидві сторони та трансферами по місцю;

– Медичним страхуванням;

– Банківським рахунком і карткою в турецькому банку для отримання заробітної плати;

– Сертифікатом по закінченню контракту;

– Необхідним супроводом до укладання контракту з готелем та під час стажування;

– Оплата стажування від 400 доларів США на місяць (сплачується в турецьких лірах на картку).

За результатами участі в стажуванні студент отримає міжнародний сертифікат, досвід і кар’єрне зростання, офіційне працевлаштування та зарплату,  досвід в спілкуванні та мовну практику, нові контакти.

Вакансії: рецепціоніст, співробітник відділу по роботі з гостями, хостес, аніматор (дитячий/дорослий), інші професії.

Більш детально про Програму стажування та умови участі на презентації.

Користуючись нагодою запрошуємо керівників практик навчального закладу до участі в презентації в співпраці та приєднатись до спільної реалізації Програми стажування. Зі свого буку ми будемо раді запропонувати вигідні умови співпраці.

LetterVNZ

З питань участі в презентації та Програмі звертайтесь до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України

– Малахівської Станіслава Едуардівни (тел.+380  67 232-92-20 EMS58@UKR.NET)

Голято Андрія (тел.+380 67 662-96-56, b2bexpo@ucci.org.ua).

Для участі в презентації просимо Вас заповнити форму учасника за посиланням >>

Запрошуємо до співпраці!

З повагою,