Відбулась робоча поїздка для обміну досвідом керівників структурних підрозділів та викладачів Київського національного університету будівництва і архітектури до Київського національного університету культури і мистецтв.

Київський національний університет культури і мистецтв – провідний вищий навчальний заклад України з підготовки кадрів для культурно-мистецької сфери, державного управління та бізнес структур. В рамках «Концепції перспективного розвитку університету», розробленої ректором і командою науковців-викладачів, у 2020 році на факультеті дистанційного навчання Київського університету культури відбулася знакова подія – відкриття «Міжнародного центру інноваційних технологій». Познайомитися із Центром і обмінятися досвідом – мета зустрічі.

Зустрічав гостей в.о. ректора КНУКіМ – перший проректор Ігор Бондар, декан факультету дистанційного навчання, професор Олена Чайковська та Марина Толмач –  викладачка кафедри комп’ютерних наук, заступниця декана факультету дистанційного навчання. Очолила делегацію КНУБА – проректор з навчальної та організаційно-виховної роботи Наталія Бурдейна.

Олена Чайковська та Марина Толмач познайомили із Центром інноваційних технологій, основною метою якого є підвищення якості та ефективності освітнього процесу шляхом застосування сучасних технологій для дистанційного та змішаного навчання, підвищення цифрової компетентності викладачів і студентів. Вони здійснили практичний огляд сервісів для проведення відеоконференцій Zoom та Google Meet, розповіли про інтегрування пакету хмарних сервісів G Suite for Education у навчальний процес, про реалізацію проекту програми Еразмус+ за напрямом «dComFra» (рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів, викладачів та інших громадян), а також про особливості застосування цифрових інструментів для організації навчального процесу в Київському національному університеті культури і мистецтв. Центр обладнано новітнім високотехнологічним устаткуванням провідних світових виробників мультимедіа.

Представникам КНУБА також провели екскурсію по сучасному корпусу Київського університету культури, познайомили із специфікою роботи, функціонування та використання навчальних та практичних аудиторій, спеціалізованих мультимедійних лабораторій, прес-центрів і студій кафедр pablik relations і журналістики, міжнародних відносин, кіно і телемистецтва, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, сценічного мистецтва, event-менеджменту і шоу-бізнесу, дизайну, хореографії, індустрії моди, fashion-бізнесу та музичного мистецтва.

Проректор з навчальної та

організаційно-виховної роботи