День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся 20 лютого у форматі online. Захід проходив у прямому ефірі на платформі Zoom. Такий формат проведення Дня відкритих дверей КНУБА є актуальним і тому зацікавив багатьох абітурієнтів та їхніх батьків. На віртуальний захід завітало понад 230 відвідувачів, більшість із яких виходили в усі три ефіри.

День відкритих дверей розпочався зі знайомства з КНУБА. Абітурієнтів та їхніх батьків ознайомили із навчальним процесом та науково-дослідною діяльністю КНУБА, їм розповіли про працевлаштування, продемонстрували реалізовані проекти студентів та викладачів, висловили бачення про переваги навчання в КНУБА. Університет сьогодні це – провідний вищий навчальний заклад України з підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі «Архітектура та будівництво», лідер, визнаний освітньою, науковою і професійною спільнотами в Україні та усьому світі, має найвищий – IV рівень акредитації, статус національного, тому 80 % наших студентів навчаються за кошти бюджету України.

Усі іногородні студенти за їхнім бажанням забезпечуються гуртожитком. До складу студмістечка входить 8 гуртожитків на 3500 мешканців. У гуртожитках для студентів є робочі кімнати для занять, спортивні кімнати. Студенти мають можливість займатися спортом і відвідувати спортивні гуртки, адже університет має власний стадіон, плавальний басейн, тренажерні зали. В університеті є власна система харчування – їдальня, 6 кафе, піцерія, пекарня і доставка готової продукції та напівфабрикатів.

Окрім навчальної та наукової роботи, участі в національних та міжнародних програмах, студенти мають цікаве та різноманітне дозвілля. В університеті проводиться багато різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходів, в яких беруть участь студенти КНУБА.

Представники факультетів – декани, завідувачі кафедр, доценти, професори – розповідали про особливості навчання на факультетах, про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, про професії, які матимуть студенти після навчання.

Фахівці підготовчих курсів, експерти ЗНО та працівники приймальної комісії під час ефіру надали повну інформацію абітурієнтам та їхнім батькам про особливості проведення ЗНО-2021, навчання на підготовчих курсах, роз`яснення щодо умов вступу до КНУБА у 2021 році та створення електронних кабінетів вступників.

Усіх охочих абітурієнтів та їхніх батьків, які не змогли відвідати захід з будь-яких причин, КНУБА запрошує на наступні online-зустрічі, а також на індивідуально-групові профорієнтаційні екскурсії, які проводяться двічі на місяць. Інформація щодо проведення наступних ефірів буде розміщена на офіційному сайті knuba.edu.ua, офіційній сторінці КНУБА у Facebook knubaofficial та телеграм-каналі KNUBA_open.

Завідувач відділення

довузівської підготовки

Тетяна Петруньок