12 та 18 лютого 2021 року студенти першого курсу факультету інженерних систем та екології за доброю традицією відвідали музей історії КНУБА. Студентів гостинно зустріла директор музею Наталія Василівна Водзінська, яка дуже цікаво розповіла про історію Київського національного університету будівництва та архітектури, про факультети та ознайомила з експонатами музею.

Під час оглядової екскурсії студенти мали змогу побачити документи, фотографії та особисті речі, які зберігаються у музею. Найбільшу зацікавленість наші студенти проявили біля експозиції присвяченої саме ФІСЕ.

В кінці екскурсії переглянули фільм присвячений першому ректору Юрію Олександровичу Вєтрову.

Загалом у музеї було зібрано більш ніж 2500 експонатів, сформована експозиція музею по шести розділам історія заснування, розвитку й діяльності КНУБА.

Студенти та куратори отримали багато нової інформації, із захопленням розглядали експозиції музею, які мали пізнавально-патріотичний характер, і дала першокурсникам можливість долучитися до історії університету, в якому вони навчаються.

Враження про відвідування музею історії КНУБА, слова щирої вдячності та побажання на майбутнє залишили в Книзі відгуків музею, а директору Наталія Василівна Водзінській ще раз дякуємо за гостинність та цікаву зустріч.

Заст. декана

з навч.-вих. роботи ФІСЕ