1 березня начальник відділу стратегічного управління Ільїна Т.А. та професор кафедри організації і управління будівництвом Климчук М.М. зі студентами групи МО-31 Київського національного університету будівництва і архітектури взяли участь в роботі Круглого столу: Нова редакція Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» через призму «Європейської хартії місцевого самоврядування», який відбувся за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування спільно з Міністерством розвитку громад та територій, всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Захід відбувся у форматі відео-конференції на платформі ZOOM.

Під час круглого столу його учасники обговорили загальні положення нової редакції Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», принципи діяльності та сфери повноважень органів місцевого самоврядування відповідно до Європейській хартії місцевого самоврядування.

Викладачі та студенти КНУБА висловлюють вдячність Голові Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку Клочку Андрію Андрійовичу за цікаву інтелектуальну комунікацію й за можливість стати учасниками такого важливого заходу.