Одне з головних завдань національної освіти – виховання молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я. Тому ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Мусійович Куліков особливу увагу приділяє розвитку фізичної культури та спорту. Завдяки заняттям спортом людина зосереджує всі внутрішні ресурси організму для досягнення поставленої мети, підвищує продуктивність праці, виробляє потребу в здоровому стилі життя. На сучасному етапі розвитку суспільства зростають вимоги до фізичної підготовки людей, адже саме витривалість нерідко головна в процесі трудової діяльності людини.

Третього березня в спорткомплексі Київського національного університету будівництва і архітектури після ремонту відкрили оновлений тренажерний зал. Він поєднаний з залом боксу. Тренажерів чимало. Всі вони нові, тож студентам є де оздоровлюватися після навчання.

На відкритті були присутні ректор КНУБА Петро Мусійович Куліков, перший проректор Олег Денисович Чернишев, проректор Олександр Михайлович Хоменко, директор спорткомплексу Ірина Василівна Ліщинська, викладачі та тренери з важкої атлетики. Тренажерний зал працює щодня до 21 години вечора. В адміністрації спорткомплексу можуть записатися всі бажаючі: і студенти, і викладачі. Приходьте оздоровлюватись!

Прес-служба КНУБА