5 березня 2021 р. о 12.20 в КНУБА ХАБ (вул. Кривоноса, 6. 1 гуртожиток) відбудеться тренінг із професійними Піар-менеджерами (СEO) та блогерами на тему «Практичний піар та становлення персонального бренду. Insta-професія»

У рамках зустрічі буде обговорено такі питання:

  • основні тренди SMM,

  • створення цікавого контенту,

  • особливості блогерства,

  • прибутковий Instagram

МЕНТОРИ:

Любов Мочалова, експерт зі зв’язків з громадськістю. CEO “Європейської асоціації програмної інженерії”. Пройшла шлях від помічника Народного депутата до журналіста і телеведучої. Заснувала свою Торгову марку відео продакшена “Mochalova Production”. PR manager для бізнесу та Персональних брендів. (https://www.facebook.com/liubov.mochalova)

Європейська асоціація програмної інженерії – спільнота, яка об’єднує малі та середні IT-компанії України та Європи. Асоціація привносить нові способи комунікацій на IT-ринок: віртуальні мітапи з топ-менеджерами, лікнепи по Diia City, зустрічі бізнесменів в форматі IT Stand UP, хай-тек контент. До нас приєдналися понад 25 компаній, серед них: S-PRO, Binaryx, Weezom, Smart Solutions. І кожен день нас стає більше. У числі партнерів EASE – ООН, МЗС, ВООЗ, парки високих технологій, профільні університети. (www.facebook.com/Ease.association). Засновник і президент EASE Владислав Савченко – ІТ-підприємець, реформатор, Людина року, член закритого світового клубу Forbes Business Council. Засновник і власник міжнародної групи IT-компаній Powercode. Експерт в питаннях IT і кризового менеджменту. Активно підтримує ініціативи, спрямовані на створення комфортних умов для розвитку IT і поліпшення якості життя.

Тема зустрічі: “Піар Персонального бренду”. Працююча стратегія.

На зустрічі ви дізнаєтеся:

– Чому сьогодні не будучи Персональним брендом, тобі не досягти успіху.

– Як зрозуміти хто ти і в чому полягає твій бренд.

– Як дізнатися свою аудиторію і вибудувати з нею комунікацію.

🔥Станеш чи ти Персональним брендом? 9 питань, щоб перевірити.

🔥Бонус зустрічі. Секрети комунікації від експерта. Як перемагати в будь-яких переговорах.

Ед Водоп’янов – IT-підприємець і блогер.

Співзасновник маркетингового агентства Unicorn і маркетплейса з IT-професіями ALGORTM. YouTube-канал “IT на Мільярд” (https://www.facebook.com/vodopianoveduard )

Долучайтесь до зустрічі: гарний настрій гарантовано :)

Координатор заходу: голова Молодіжної наукової ради Івахненко Ірина (https://www.facebook.com/irina.ivakhnenko.92)