З 15 лютого по 15 березня у КНУБА було проведено Конкурс студентських блогерів КНУБА «SciStories 2021».

Організаторами конкурсу стали: Європейська асоціація програмної інженерії (www.facebook.com/Ease.association), Київський національний університет будівництва і архітектури, Конфедерація будівельників України, Молодіжна наукова рада КНУБА, Рада студентського самоврядування КНУБА.

МІСІЯ КОНКУРСУ: Визначити кращу факультетську креативну групу студентів, які хочуть регулярно вести власні блоги та соціальні мережі про студентське життя та університет.

У конкурсі взяли участь студенти КНУБА: Руденко Олександра Родіонівна (2 курс архітектурного факультету), Сосіна Олена Олексіївна (2 курс архітектурного факультету), Попов Кирило Дмитрович (1 курс будівельно-технологічного факультету), Антощук Богдан Валентинович (3 курс факультету інженерних систем і екології), Серба Владислав Миколайович (1 курс факультету інженерних систем і екології), Білоус Вікторія Ігорівна (1 курс факультету інженерних систем і екології), Гелло Вадим Олексійович (3 курс факультету інженерних систем і екології), Жиліна Анна Олександрівна (3 курс факультету інженерних систем і екології), Кузуб Андрей (1 курс факультету інженерних систем і екології), Готун Сергій Андрійович (3 курс факультету інженерних систем і екології), Бистров Денис Олександрович (3 курс факультету інженерних систем і екології).

У рамках конкурсу було проведено практичний тренінг для команд з професійними Піар-менеджерами (СEO) та блогерами на тему: «Практичний піар та становлення персонального бренду, який провела експерт зі зв’язків з громадськістю СЕО Европейської асоціації програмної інженерії Любов Мочалова (https://www.facebook.com/liubov.mochalova).

Студенти відзняли низку відео про університет, створили аккаунти в Instagram https://instagram.com/knuba_stories?igshid=1omx8cyneu6os та Tik Tok https://vm.tiktok.com/ZMekJQkVo/ де розміщено відео роботи конкурсу.

Переможці отримали призи та грамоти, і в подальшому будуть працювати як креативна команда у напрямі популяризації життя університету в соціальних мережах.

Висловлюємо подяку ректору КНУБА Кулікову Петру Мусійовичу за підтримку та голові Молодіжної наукової ради КНУБА Івахненко Ірині Сергіївні за організацію Конкурсу.