Працевлаштування

«Академія Навичок» (Skills Academy) – соціальний, неполітичний, безкоштовний для молоді проект, підтриманий профільними міністерствами України та компанією «МТС – Україна». Це – некомерційний проект, Інтернет-платформа з онлайн навчання та побудови кар’єри.

Проект стартував у жовтні. У листопаді 2013 запустили бета-версію сайту, яка буде постійно поповнюватися новими модулями. Ми прагнемо запровадити в Україні ефективний соціальний ліфт, який надасть можливість талановитій молоді та внутрішньо переміщеним особам реалізовувати себе в Україні, ставати успішними і таким чином робити свою країну сильнішою. В липні 2014 року була запущена бета-версія проекту. За короткий час її відвідало понад 25 000 осіб з усієї України.

Академія Навичок = краще від Сoursera + краще від LinkedIn.

До кінця 2013 року спостерігався активний розвиток проекту в Україні (20 тис.осіб), із 2014 р. – у країнах СНД.

«Академія навичок» створена на базі найстарішої студентської організації України «Українська Студентська Спілка» (заснованої у 1989 р., реалізовано понад 100 масштабних проектів, має представництва у всіх регіонах і більшості ВНЗ України). Пропоновані технології 2 роки апробовувалися в рамках соціального проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв» www.futurecenter.in.ua і є результатом впровадження 10- річного досвіду його команди.

Академія Навичок

www.skillsacademy.com.ua

vk.com/skills_academy

facebook.com/skills.academy

Головні досягнення найпопулярнішого освітнього ресурсу і найпопулярнішою професійної соцмережі працюють на вас разом: складіть паззл свого успіху.

Всі люди талановиті від природи, але реалізація таланту залежить від багатьох факторів. По-перше, людина повинна «розгледіти» свій дар, по-друге, вона повинна знайти йому застосування в суспільстві, і, по-третє, у неї повинні бути можливості та ресурси реалізувати себе.

Ми хочемо показати будь-якому освіченому і амбітному молодому жителеві планети, що самореалізація залежить в першу чергу від нього самого. Так, завзятий все одно проб’ється до мети. Але якщо він зустріне тих, хто допоможе йому на його шляху, – він досягне її набагато швидше.

Академія навичок – це провідник, посередник (медіатор) між людиною і суспільством. Ми даємо вам можливості та інструменти. А також пояснюємо, як ними скористатися.

Сьогодні самоосвіта стає важливою соціальною цінністю . Шукачі роботи пишуть в резюме , що вони вивчили ті чи інші курси. Тобто, відмінні від «сірої маси». Вони – ІНШІ. І роботодавець, зі свого боку, «зчитує» цю інформацію не стільки як наявність навичок, скільки як «маркер» того, що претендент «не стоїть на місці», а розвивається.

Наша віртуальна Академія Навичок буде давати людині «безперебійність» отримання нових знань і умінь. Як прикладних , так і « загальножиттєвих». І більше того – вона буде послідовно формувати новий погляд на світ для «нової людини». Його риси: відкритість, гнучкість, «жадібність до знань», самореалізація, свобода. Наш студент – це людина майбутнього.

Місія проекту – створення суспільства , заснованого на знаннях.

Мета проекту – надання молоді практичних знань і навичок (на стартовому етапі – «софт – скіллз») , за допомогою яких можна побудувати успішну кар’єру, створити міцну сім’ю і розвиватися як особистість.

Унікальність програми полягає в тому, що окрім он-лайн навчання, ми якісно відбираємо і працевлаштовуємо учасників проекту в комерційні та державні організації.

Програма є інноваційною, оскільки крім навчання кращими тренерами України та сприяння у працевлаштуванні передбачає:

– складання рейтингу учасників (згідно з їх активності як комунікаційної, так і освітньої);

– активне спілкування учасників на форумі (формат соціальної мережі);

– вирішення кейсів та практичних бізнесових та соціальних завдань з метою практичного підтвердження навичок;

– гейміфікація – реалізація програми у вигляді гри;

– складання інтерактивної карти цілей та механізму їх досягнення;

– розробка метрики вимірювання знань і навичок людини;

– абсолютно новий формат резюме, заснований на знаннях і навичках, а не на дипломах і «корочках»;

– популяризація менторства та інтернатури, соціальної активності молоді;

– база тренерів-практиків (у майбутньому – народний проект);

– популяризація молодіжної науки і молодіжних інновацій, з наступним поданням кращих проектів інвесторам та бізнес-ангелам;

– Офф-лайн активність (інтерактивні заходи, квести, форуми та ін, з метою зближення молоді з ейчарами) .

і багато інших «унікальностей».

Проект реалізується через сайт www.skillsacademy.com.ua і проведення інтелектуальних заходів (інтелект – івентів, молодіжних інноваційних форумів, англомовних розмовних клубів) , з метою засвоєння навичок на практиці, знайомства учасників між собою, нагородження кращих учасників і багатьох інших унікальних форм роботи з молоддю.

Цільова аудиторія проекту: старшокласники, студенти, молоді фахівці.

Але також – ейчари, яких недаремно називають «мисливці за головами», фахівці з найму провідних компаній-роботодавців.

Тут вони будуть шукати і знаходити своїх майбутніх Біллов Гейтсів та Стивенів Джобсів. Ми створимо всі умови для майбутньої зустрічі талантів та їх «шанувальників» – найперспективніших роботодавців. У свою чергу, ейчари зможуть відстежувати активність наших молодих учасників, спостерігати за їх профілями і професійним зростанням, залучати їх до вирішення актуальних бізнес-завдань та головоломних кейсів, знайомитися і спілкуватися.

Головне , що ми хочемо сказати вам, друзі, будьте активні – і вас помітять!

Ми також бачимо в наших рядах:

батьків , які не байдужі до долі своїх чад,
педагогів, які знаходять талановитих студентів і не бажають дати цим талантам ” засохнути”,
соціально відповідальних тренерів, зацікавлених поділитися з широкою аудиторією своїми унікальними практичними знаннями,
таких же божевільних, як ми, – що вірять у те, що Україна – країна майбутнього; готових це майбутнє будувати разом з нами”.

Марія Богуслав, координатор проекту

(063) 0456 476, urban.boguslav@gmail.com