logo_inzh_centr 

 

 

Інжиніринговий центр
з  інвестиційно-інноваційної та будівельної діяльності
Київського національного університету будівництва і архітектури

У Київському національному університеті будівництва і архітектури створено Інжиніринговий центрз  інвестиційно-інноваційної та будівельної діяльності, наказ від 09.12.2016 року № 522. Інжиніринговий центр створено за ініціативи випускників КІБІ 1973 року.
Метою Інжинірингового центру є інжинірингова діяльність з виконання науково-дослідних робіт у сфері містобудівної, архітектурної, інвестиційно-інноваційної та будівельної діяльності, підвищення кваліфікації викладацького персоналу університету. Така діяльність забезпечує поєднання науки та практики.
Інформація  про можливі напрями та перелік інжинірингових послуг, що передбачається надавати Інжиніринговим центром опублікована на сайті КНУБАще 24 липня та 8 вересня 2015 р.
Діяльність Інжинірингового центру організується шляхом формування творчих груп із числа кваліфікованих спеціалістів відповідно до конкретних замовлень.
Інжиніринговий центр запрошує до співпраці         наукові підрозділи, науковців, спеціалістів, інженерно-технічних працівників факультетів, кафедр, випускників минулих років КНУБА (КІБІ), нинішніх студентів та просить розповсюджувати інформацію про таку діяльність до потенційних інвесторів, замовників (клієнтів) інжинірингових послуг, у тому числі іноземних.     Потрібна також спонсорська  підтримка на період становлення Інжинірингового центру
Інжиніринговий центр просить надавати інформацію про:
наявні ефективні інжинірингові рішення (інженерні, технологічні, організаційні, управлінські та інші), які мають попит на інвестиційному та підрядному будівельному ринку;
фахівців різних спеціальностей, які можуть брати участь у розробленні окремих частин проектів (архітекторів, інженерів будівельників, механіків, сантехніків, електриків тощо), спеціалістів з інформаційних технологій.
Інжиніринговий центр розміщується у лабораторному корпусі КНУБА у кімнаті 4098.

Вивчення можливостей КНУБА з надання інжинірингових послуг у сфері містобудівної, архітектурної та будівельної діяльності

тв_ласт

Контактні телефони:
097-465-49-76 ; 050-447-86-45;  097-564-07-38;  (044) 241-54-64