Наша гордість

Випускники, прізвища яких занесені до «Книги Пошани» Київського національного університету будівництва і архітектури, за відмінне навчання,активну участь у науково-дослідній і громадській роботі.

Охріменко Богдан Сергійович

Пащенко

Мигун Марина Дмитрівна

Михіденко Микита Сергійович

Кулик Анастасія В’ячеславівна

Мельник Анна Олександрівна

Ковбасюк Вероніка Олександрівна

Кондратюк Юлія Вікторівна

Казачонок Юлія Андріївна

Кобзаренко Людмила Сергіївна

Зотіна Анастасія Сергіївна

Іваничко Василь Васильович

Гутник

Джанов Любомир Володимирович

Грищенко Дмитро Олегович

Гун Цзе Хун

Голубенко

Гринь Катерина Євгеніївна

Волосевич Анастасія Володимирівна

Галіус

Бандач Ірина Олегівна

Бойко Ольга Володимирівна

Якубовска Олена Дмитрівна

Ярас Микола Володимирович

Стоянова Вікторія Вікторівна

Тищенко Ганна Олегівна

Сирота Павло Миколайович

Стасюк Олена Вікторівна

Сверток

Сегень Яна Михайлівна

Якимович Юлія Любомирівна

Івахов Вячеслав Володимирович

Магаляс Лідія Володимирівна

Левицька Юлія Миколаївна

Гладушевська Ангеліна Андріївна

спеціальність «Дизайн архітектурного середовища»

Гриб Ганна Вікторівна

Стуконог Наталія Олегівна

Будівельний факультет:
спеціальність «Промислове і цивільне будівництво»

Богачук Леонід Анатолійович

Савенко Світлана Анатоліївна

Сінельніков Володимир Володимирович

спеціальність «менеджмент організацій і адміністрування»
Желяк Оксана Романівна

спеціальність «Міське будівництво і господарство»
Козачинська Олена Костянтинівна

Будівельно-технологічний Факультет:
спеціальність «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів»

Кравченко Лілія Анатоліївна

Томін Олександр Олегович

Факультет автоматизації і інформаційних технологій:
спеціальність : «Галузеве машинобудування»

Шабалов Антон Олександрович

спеціальність «Професійна освіта. Машинобудування»Гриценко Андрій Васильович

спеціальність «Професійна освіта. Комп’ютерні технології»
Сіукаєв Олександр Васильович

спеціальність «Комп’ютерні науки» Коваленко Борис Олександрович

спеціальність «Комп’ютерні науки» Коваленко Литвиненко Анастасія Валеріївна

Факультет Інженерних систем та екології:

спеціальність «Теплогазопостачання і вентиляція» Чутченко Владислав Володимирович

спеціальність «Водопостачання і водовідведення» Ємчура Богдан Миколайович

Факультет геоінформаційних систем і управління територіями:

спеціальність «Землевпорядкування і кадастр» Ринка Ігор Андрійович

спеціальність «геоінформаційних систем і технології» Атрощенко Тетяна Петрівна
спеціальність «геоінформаційних систем і технології»Мігдаль Ольга Федорівна

Григорова Анна Олександрiвна Будiвельний факультет

Градзiон Яна Вiкторiвна ФIСЕ

Гончаренко Артем Вадимович ФIСЕ

Гончаренко Eвгенiй Олександрович ФАIТ

Азiзов Ленур Ремзiйович ФIСЕ

Юрченко Вiкторiя Миколаiвна Будiвельно-технологiчний факультет

Шараeвська Наталiя Юрiiвна ФIСЕ

Харченко Руслана Олександрiвна Будiвельний факультет

Харченко Антонiна Андрiiвна ФАIТ

Федоренко Eлизавета Сергiiвна

Тишкевич Сергiй Петрович

Тимченко Iван Сергiйович

Руденко Дарья Олексiiвна

Пищик Анастасiя Юрiiвна

Омельяненко Марина Максимiвна Будiвельний факультет

Малашенкова Софiя Олександрiвна

Лукаш Iван Iванович Будiвельно-технологiчний факультет

Красовська Iрина Андрiiвна

Котова Eлизавета Олександрiвна ФIСЕ

Костенко Наталiя Петрiвна

Клюйко Альона Володимирiвна Архiтектурний факультет

Климовська Катерина Сергiiвна ФIСЕ

Зiрчик Алiна Андрiiвна

Гришина Iрина Костянтинiвна Будiвельно-технологiчний факультет