Викладацький склад кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій

Журавський Олександр Дмитрович
Завідувач кафедри залізобетонних та кам'яних конструкцій. Кандидат технічних наук, доцент кафедри
Розробка методів розрахунку залізобетонних конструкцій, які перебувають під дією складних навантажень та впливів. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Дослідження напружено-дефомованого стану двовісно-напружених залізобетонних плит. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону.
Клімов Юлій Анатолійович
Доктор технічних наук, професор кафедри
Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Розробка методів розрахунку конструктивних схем будівель і споруд за новими нормами і видами арматури. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів.
Кріпак Володимир Денисович
Кандидат технічних наук, професор кафедри
Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Реконструкція та підсилення будівель і споруд. Розробка методів розрахунку конструктивних схем будівель і споруд за новими нормами і видами арматури.
Доброхлоп Микола Іванович,
Кандидат технічних наук, доцент кафедри.   ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ Заслужений будівельник України
Дослідження напружено-дефомованого стану двовісно-напружених залізобетонних плит. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Реконструкція та підсилення будівель і споруд.
Афанасьева Людмила Володимирівна
Кандидат технічних наук, доцент кафедри
Розробка методів розрахунку та проектування споруд спеціального призначення. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів.
Колякова Віра Маркусівна
Кандидат технічних наук, доцент кафедри. ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ ᅠ Вчений секретар кафедри
Розробка методів розрахунку залізобетонних конструкцій, які перебувають під дією складних навантажень та впливів. Вплив підвищених температур на будівельні конструкції.
Скорук Леонід Миколайович
Кандидат технічних наук, доцент кафедри
Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів
Хохлін Денис Олексійович
Кандидат технічних наук, доцент кафедри
Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Сучасні методи розрахунку сейсмостійкості будівель і споруд.
Сморкалов Дмитро Володимирович
Кандидат технічних наук, доцент кафедри
Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону.
Постернак Михайло Миколайович
Доцент кафедри
Дослідження надійності будівель і споруд. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Технічна експлуатація будівель і споруд, оцінювання технічного стану конструкцій, основ і фундаментів. Реконструкція та підсилення будівель і споруд.
Кулик Тетяна Ремівна
Асистент кафедри
Проведення практичних та лабораторних робіт з дисциплін: «Залізобетонні конструкції», «Конструкції будівель i споруд», «Будівельні конструкції»,» Нормативне забезпечення будівництва»
Скорук Олег Миколайович
Асистент кафедри
Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону. Реконструкція та підсилення будівель і споруд.
Постернак Олексій Михайлович
Асистент кафедри
Дослідження надійності будівель і споруд. Дослідження роботи конструкцій із сталефібробетону та базальтофібробетону.

Відомості про академіків, член-кореспондентів, лауреатів премій, які працюють в підрозділі за основним місцем роботи

Прізвище, ім’я, по-батькові Звання Назва академії чи премії
Журавський Олександр Дмитрович дійсний член Академія будівництва України
Клімов Юлій Анатолійович дійсний член Академія будівництва України
Кріпак Володимир Денисович дійсний член Академія будівництва України
Колякова Віра Маркусівна дійсний член Академія будівництва України
Афанасьєва Людмила Володимирівна член-кореспондент Академія будівництва України
Доброхлоп Микола Іванович член-кореспондент Академія будівництва України