Організаційно-методичний відділ з виховної роботи

Відділ з виховної роботи – це комплекс організаційних, морально-психологічних, інформаційних, педагогічних, культурно-просвітницьких та соціальних заходів, спрямованих на забезпечення формування і розвитку всебічно розвиненої та гармонійної особистості студентської молоді.

Діяльність відділу зосереджується на формуванні світоглядної позиції та ціннісних орієнтацій студента як особистості; передачі ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв та інших соціально-значущих надбань духовної культури.

Основні функції відділу направлені на організаційно-методичне забезпечення виховного процесу, а також організацію і спрямування роботи заступників деканів з виховної роботи, кураторів академічних груп студентів, рад  студентського самоврядування на факультетах університету; ведеться робота з надання допомоги радам студентського самоврядування в організації роботи серед студентів.

Заступники деканів з виховної роботи:

 • Архітектурний факультет – Хараборська Юлія Олександрівна;
 • ФІСЕ – Чепурна Наталія Володимирівна;
 • БТФ – Бондаренко Ольга Петрівна;
 • ФАІТ – Мороз Ірина Михайлівна;
 • ГІСУТ – Кравченко Юлія Вікторівна;
 • Будівельний факультет – Чернявська Юлія Борисівна.
 • Факультет урбаністики та просторового планування-Міщенко Олена Дмитрівна

На всіх факультетах університету працюють 142 куратори академічних груп, 7 голів рад студентського самоврядування факультетів (РСС). В РСС університету входять 6 департаментів, в які входять студенти різних факультетів:

-Науковий департамент;

 • Спортивний департамент;
 • Соціальний департамент;
 • Культурно-масовий департамент;
 • Інформаційний департамент;

Завдяки тісній співпраці з адміністративними органами, державними та соціальними службами, фондами, студенти університету приймають участь у таких проектах: стипендіальна програма фонду В. Пінчука «Завтра UA», щорічні конкурси для студентів,аспірантів на здобуття стипендій імені Фулбрайта, конкурс «Кращий студент Києва». Благодійні проекти:, «Святий Миколай пригортає до серця», «Щасливе дитинство-щасливе майбутнє!» – благодійні акції на підтримку хворих дітей та інвалідів,  дітей  з малозабезпечених і других пільгових категорій сімей.«Ми за мир!» – благодійний марафон «Діти янголи миру». Студенти систематично відвідують та допомагають дітям в дитячих будинках-інтернатах, притулках для неповнолітніх,  в дитячій лікарні «Охматдит» та приймають участь у благодійних забігах, заходах від благодійного фонду «Таблеточки».

Масштабним проектом в університеті є Кубок факультетів КНУБА, який щороку отримує кращий факультет. Він проходить за наступними етапами:

 • Культурно-масовий;
 • Спортивний;
 • Кращий у навчанні (успішність, олімпіади).

Також хорошою традицією стає проводити квест «Один день із життя студента», в якому участь беруть першокурсники всіх факультетів.

Разом із деканами, заступниками деканів по виховній роботі, кураторами академічних груп активні студенти проводять заходи присвячені Дню довкілля.

Протягом навчального року проводяться круглі столи, бесіди, години спілкування, диспути, дискусії, зустрічі з представниками різних соціальних і реабілітаційних служб, тренінги, тематичні тижні, обмін думками на різні соціальні теми:

 

Здоровий спосіб життя – Щорічні акції «Кидай палити вже сьогодні» день відмови від паління , «Усе в твоїх руках»-день боротьби проти ВІЛ/СНІДу, «Наркотики: миттєве задоволення чи смертельний ризик?» «Разом до здорового майбутнього» – загальноуніверситетські акції до дня здоров’я.

Проблеми студентського життя – анкетування першокурсників «Студент та його майбутнє в КНУБА», «Куріння як соціальна проблема суспільства» – соціальне опитування, «Світ без насильства» – інформаційні бесіди та тестування до міжнародного дня боротьби проти насилля, «Що ви знаєте про СНІД» анкетування студентів, конкурс «Краща кімната в гуртожитку».

 

  Кожного року в університеті проводяться лінійки-реквієми, пам’ятні дати, які назавжди залишаються в наших серцях і спогадах: «І ти Чорнобилю, ти теж не маєш меж… », «Ніхто ніколи не скорив українців… Навіть голод!» – вшанування жертв голодоморів, День пам’яті та примирення, «Пам’ятати заради майбутнього» – річниці Великої Перемоги над нацизмом у Європі та  завершення Другої світової війни,  бій під Крутами: відомі та невідомі сторінки, День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, день пам’яті жертв політичних репресій, річниць Євромайдану – «Рости.Живи.Пам’ятай.», зустрічі з ветеранами АТО.

Організаційно-методичний відділ з виховної роботи, заступники деканів з виховної роботи, куратори академічних груп та ради студентського самоврядування постійно вдосконалюють виховну роботу в університеті, гуртожитках, працюють над актуальними проблемами та інноваційними формами і методами їх вирішення, ведуть пошук нових активних форм організації дозвілля студентської молоді, сприяють створенню належних умов та координації творчої і культурної діяльності студентства КНУБА.

Завідуюча організаційно-методичного відділу з виховної роботи
Бєлозьорова Оксана Вікторівна

Провідний фахівець організаційно-методичного відділу
з виховної роботи
Бондаренко Наталія Петрівна

Відділ знаходиться в каб-447
Тел:241-54-90
E-mail:knuba_omvvr@ukr.net

Виховний вiддiл,заступники деканiв з виховноi роботи