Організаційно-методичний відділ з виховної роботи

Організаційно-методичний відділ з виховної роботи

Завідуюча організаційно-методичного відділуз виховної роботи Бєлозьорова Оксана Вікторівна

Провідний фахівець організаційно-методичного відділу з виховної роботи

Бондаренко Наталія Петрівна

Відділ з виховної роботи – це комплекс організаційних, морально-психологічних, інформаційних, педагогічних, культурно-просвітницьких та соціальних заходів, спрямованих на забезпечення формування і розвитку всебічно розвиненої та гармонійної особистості студентської молоді.

Діяльність відділу зосереджується на формуванні світоглядної позиції та ціннісних орієнтацій студента як особистості; передачі ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв та інших соціально-значущих надбань духовної культури.

Основні функції відділу направлені на організаційно-методичне забезпечення виховного процесу, а також організацію і спрямування роботи заступників деканів з виховної роботи, кураторів академічних груп студентів, рад  студентського самоврядування на факультетах університету; ведеться робота з надання допомоги радам студентського самоврядування в організації роботи серед студентів.

Заступники деканів з виховної роботи:

 • архітектурний факультет – Хараборська Юлія Олександрівна;
 • ФІСЕ – Чепурна Наталія Володимирівна;
 • БТФ – Бондаренко Ольга Петрівна;
 • ФАІТ – Мороз Ірина Михайлівна;
 • фак. ГІСУТ – Кравченко Юлія Вікторівна;
 • будівельний факультет – Чернявська Юлія Борисівна.

На всіх факультетах університету працюють 142 куратори академічних груп, 6 голів рад студентського самоврядування факультетів (РСС). В РСС університету входять 6 департаментів, в які входять студенти різних факультетів:

 • Науковий департамент;
 • Спортивний департамент;
 • Соціальний департамент;
 • Культурно-масовий департамент;
 • Інформаційний департамент;
 • Профорієнтаційний департамент.

Завдяки тісній співпраці з адміністративними органами, державними та соціальними службами, фондами, студенти університету приймали участь у таких проектах: стипендіальна програма фонду В. Пінчука «Завтра UA», щорічні конкурси для студентів,аспірантів на здобуття стипендій імені Фулбрайта, конкурс «Кращий студент Києва». Представниками мовної школи «IQ PLANET» проводились майстер класи з іноземних мов.          Благодійні проекти:, «Джерела доброти» – благодійна акція на підтримку хворих дітей та інвалідів, «Подаруй дітям казку» – центр розвитку дитини «Успіх», «Ми за мир!» – благодійний марафон «Діти янголи миру», студенти систематично відвідують та допомагають дітям в дитячих будинках-інтернатах, притулках для неповнолітніх,  в дитячій лікарні «Охматдит» та приймають участь у благодійних забігах, заходах від благодійного фонду «Таблеточки».

Протягом навчального року проводяться круглі столи, бесіди, години спілкування, диспути, дискусії, зустрічі з представниками різних соціальних і реабілітаційних служб, тренінги, тематичні тижні, обмін думками на різні соціальні теми:

 • Здоровий спосіб життя – вплив шкідливих звичок у підлітковому та юнацькому віці, «ВІЛ/СНІД – стосується кожного», пияцтво та алкоголізм в молодіжному середовищі, профілактика інфекційних захворювань, «Наркотики: миттєве задоволення чи смертельний ризик?»;
 • Проблеми студентського життя – анкетування першокурсників, громадянські права та обов’язки студентства, шляхи подолання насильства в сім’ї, поняття корупції, відповідальність неповнолітніх, ціннісні орієнтації студентської молоді та їх роль в консолідації українського суспільства.

Кожного року в університеті проводяться лінійки-реквієми, пам’ятні дати, які назавжди залишаються в наших серцях і спогадах: «Попіл Чорнобиля», «Душі померлих стукають в наші серця…» – вшанування жертв голодоморів, День пам’яті та примирення, «Лист у минуле…» – річниці Великої Перемоги над нацизмом у Європі та  завершення Другої світової війни, річниць Євромайдану, зустрічі з ветеранами АТО.

Організаційно-методичний відділ з виховної роботи, заступники деканів з виховної роботи, куратори академічних груп та ради студентського самоврядування постійно вдосконалюють виховну роботу в університеті, гуртожитках, працюють над актуальними проблемами та інноваційними формами і методами їх вирішення, ведуть пошук нових активних форм організації дозвілля студентської молоді, сприяють створенню належних умов та координації творчої і культурної діяльності студентства КНУБА.