Архів новин ВДП

Архів

22 жовтня у столичному готелі «Братислава» відбувся всеукраїнський форум «Успішний 11-класник». Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник» – це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, представники найкращих державних та приватних ВНЗ Києва, освітніх компаній та курсів.

Організатори форуму запросили 15 провідних вищих навчальних закладів України. Разом із Київським національним університетом будівництва і архітектури на форум завітали такі університети, як КНУ ім. Тараса Шевченка, НТУУ КПІ ім. І. Сікорського, НМУ ім. О.О. Богомольця, КНЕУ, НТУ, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Острозька академія, Київський університет ім. Бориса Грінченка, Київський національний торгівельно-економічний університет, НАУ, ЛНУ ім. Івана Франка, Український католицький університет та Українсько-американський гуманітарний інститут «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні, Київський національний університет технологій та дизайну і НПУ імені М. Драгоманова.

Загалом на форум зареєструвалися і прийшли 1000 відвідувачів. Співробітники відділення довузівської підготовки не втомлювалися знову і знову розповідати про КНУБА – спеціальності, умови вступу, перспективність отримання спеціальностей представлених у нашому університеті. КНУБА користувався найширшою популярністю, багато абітурієнтів цікавилися архітектурою, будівництвом та комп’ютерними науками. Не зважаючи на вичерпні професійні відповіді, велику кількість консультацій і розданої рекламно-агітаційної продукції, у старшокласників залишилося дуже багато запитань. Тому їх запрошували на зустріч із деканами, викладачами і студентами нашого університету 11 листопада 2017 року на День відкритих дверей КНУБА.

Фахівці сектору профорієнтації

відділення довузівської підготовки КНУБА

Бірук Яна і Сідун Катерина Василівна

Свідомий вибір професії – важлива складова професійного і кар’єрного успіху людини. Для реалізації себе як особистості і досягання бажаних висот у трудовій діяльності, абітурієнти завчасно мають приділяти велику увагу професійному самовизначенню. Мінлива ситуація на ринку праці і в економіці України спонукає шукати такі галузеві ніші, в яких можна отримати пристойну освіту, достойну роботу, що гарно оплачується, зробити кар’єру та самореалізуватися як професіонал і особистість.

В Україні продовжується осіння сесія ярмарок професій. Київський національний університет будівництва і архітектури активно прийняв участь в ярмарках професій, які організовують і проводять центри зайнятості Київщини.

У жовтні профорієнтаційні бригади КНУБА прийняли участь у 6 ярмарках професій в населених пунктах – Ставище, Біла Церква, Макарів, Фастів, Рокитне, Бориспіль, поспілкувавшись більше, ніж із 2,5 тисячами абітурієнтів 2018 року.

10 жовтня 2017 року у смт. Ставище КНУБА представляли викладач будівельно-технологічного факультету Бердник О., Разумовська Д. студентка групи ТКД-11, Голубєва А. студентка БЦІ-19. Були присутні 70 старшокласників із 3-х шкіл.

До м. Біла Церква 11 жовтня 2017 року центром зайнятості було запрошено 20 вищих навчальних закладів України. Цей захід виявився наймасштабнішим, оскільки його відвідало близько 1200 учнів із більше ніж 30 навчальних загальноосвітніх закладів Білої Церкви і району. КНУБА представляли відповідальна з профорієнтаційну роботу на факультеті ІСЕ Веремська М.О. та студенти групи БЦІ-18 Борисенко В. і Ярмош Ю.

До Макарівського центру зайнятості 12 жовтня 2017 року їздили викладач будівельно-технологічного факультету Азутов В.П. і студенти групи БЦІ-19б Вельбик Д. і Тимошенко А. Було присутніх 2 школи м. Макарів та 9 сільських шкіл, це близько 150 відвідувачів, які мали змогу поспілкуватись із представниками 9-ти вищих навчальних закладів.

Як завжди цікавим був ярмарок професій у м. Фастові, що проводився 18 жовтня 2017 року. Фастівський центр зайнятості запросив на зустріч із старшокласниками близько 20-ти вищих навчальних закладів. КНУБА представляли викладач факультету АІТ Корнійчук Б.В. та студенти ФАІТ і БТФ Хінєва І. (ПНМ-11), Іскандерова Н. (ПНМ-41) і Голубєва А. (БЦІ-19а). Були присутні понад 600 відвідувачів із 10 шкіл м. Фастова і 15 шкіл Фастівського району.

На зустріч із учнівською молоддю смт. Рокитного 19 жовтня 2017 року з’їздили студенти групи ТБКВМ-32 будівельно-технологічного факультету Андрейців Р. і Рябець Н. із своїм викладачем Юдічевою О.П. Майбутніх абітурієнтів, а їх було біля 300 із 5-ти шкіл, цікавили спеціальності, за якими можна навчатися в нашому університеті, секції і гуртки, а також якими видами спорту займаються наші студенти.

Осінню сесію ярмарків професій завершували викладачі факультету ГІСУТ Стрілець В.С. та Савчук І.А. із 200-ми майбутніх абітурієнтів у м. Бориспіль 20 жовтня 2017 року. Валентина Станіславівна була приємно вражена зацікавленістю старшокласників отриманням вищої освіти у будівельній галузі. КНУБА провідний вищий будівельний навчальний заклад і саме йому віддають перевагу абітурієнти.

Завідувач відділення довузівської

підготовки Бурдейна Н.Б.


20 квітня Київський національний університет будівництва і архітектури провів виїзний День відкритих дверей у місті Бердичеві. Таку можливість представникам КНУБА надав Бердичівський коледж економіки, промисловості і права.
Далі…