ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ

Профорієнтаційна робота кафедри будівельних машин має декілька пріоритетних завдань:

  • проведення рекламно-агітаційних та професійно-орієнтованих заходів у загальноосвітніх навчальних закла-дах, училищах, технікумах, коледжах м. Києва та інших населених пунктів України;
  • участь у проведенні Днів відкритих дверей, виставок, конкурсів, ярмарок, презентацій;
  • співробітництво з організаціями, установами, підприємствами, навчальними закладами.

При проведенні профорієнтаційних заходів використовуються різноманітні друковані (буклети, плакати, оголо-шення тощо) та відеоінформаційні матеріали.

План-звіт кафедри з профорієнтаційної роботи по школах, ліцеях, гімназіях на 2019/2020 н.р.
План-звіт кафедри з профорієнтаційної роботи по училищах, технікумах, коледжах на 2019/2020 н.р.

26.02.2020 р. в рамках профорієнтаційної роботи, доцентом кафедри будівельних машин Мачишиним Григорієм Миколайовичем проведено зустріч з учнями 10 та 11 класу Лисянського навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 гімназії (смт Лисянка, Лисянський район, Черкаська область). В ході зустрічі, учні школи мали можливість ознайомитись з історією університету, перспективами навчання і особливостями студентського життя та дозвілля. Надано інформацію щодо умов вступу на спеціальності 133 “Галузеве машинобудування” і 131 “Прикладна механіка” факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА, а також запрошено учнів школи на День відкритих дверей, який відбудеться 14 березня у КНУБА.

08.02.2020 р. проведено зустріч зі студентами і адміністрацією ДВНЗ “Бердичівський коледж промисловості, економіки та права”. В заході прийняли участь завідувач кафедри будівельних машин професор Пелевін Л. Є., заступники декана факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА професори Терентьєв О. О. і Свідерський А. Т., доцент кафедри будівельних машин Горбатюк Є. В. Представники КНУБА розповіли про особливості вступу та навчання на факультеті автоматизації і інформаційних технологій галузей знань 12 “Інформаційні технології” та 13 “Прикладна механіка”, показали кращі дипломні проекти і конкурсні роботи студентів, відповіли на численні запитання, які цікавили студентів коледжу. Разом з тим презентували навчальний посібник “Синтез гідро- та пневмоавтоматичних систем логістичної техніки”, нагороджений Національною академією наук вищої освіти України. Присутніх ознайомили зі змістом видання, його практичним значенням для студентів та молодих науковців.

20.11.2019 р. в рамках профорієнтаційної роботи спільно з кафедрою менеджменту в будівництві та кафедрою будівельних машин було проведено зустріч зі студентами ДВНЗ “Київський механіко-технологічний коледж”, які навчаються за такими спеціальностями: 073 «Менеджмент» (фаховий напрям «Організація виробництва»), 133 «Галузеве машинобудування» (фаховий напрям «Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підпри-ємств»), 131 «Прикладна механіка» (фаховий напрям «Зварювальне виробництво»), 131 «Прикладна механіка» (фаховий напрям «Обслуговування і ремонт устаткування зварювального виробництва»). В заході прийняли участь д.т.н. професор кафедри менеджменту в будівництві Поколенко Вадим Олегович і к.т.н. доцент кафедри будівельних машин Горбатюк Євгеній Володимирович. Студенти отримали інформацію про навчання в університеті, умови вступу, про студентське життя та дозвілля. Представники КНУБА вручили почесні грамоти директору коледжа спеціалісту вищої категорії Шкарлат Ігорю Володимировичу та спеціалісту І категорії Мачишині Наталії Василівні за багаторічну і плідну співпрацю між навчальними закладами.

16.11.2019 р. проведено зустріч зі студентами ДВНЗ “Бердичівський коледж промисловості, економіки та права”. В заході прийняли участь завідувач кафедри будівельних машин професор Пелевін Л. Є., заступник декана факультету автоматизації і інформаційних технологій КНУБА професор Терентьєв О. О., доцент кафедри будівельних машин Горбатюк Є. В. Студенти отримали інформацію про навчання на факультеті автоматизації і інформаційних технологій, умови вступу, про студентське життя та дозвілля.

15–16.11.2019 р. у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва “Український дім” проходила щорічна міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Київський національний університет будівництва і архітектури отримав Гран-Прі у номінації “Профорієнтаційна робота серед молоді”. В роботі виставки прийняли участь студенти групи БМО-42с Лучук Максим, Розвельчук Микола, Ходневич Микола та асистент кафедри будівельних машин Тетерятник Олександр Анатолійович.

09.11.2019 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулась масштабна проф-орієнтаційна подія – День відкритих дверей – KNUBA OPEN. Представники від кафедри будівельних машин – професор Пелевін Леонід Євгенійович та доцент Горбатюк Євгеній Володимирович знайомили майбутніх абітурієнтів з робототехнікою, розповідали про особливості вступу і навчання в університеті, показували вступні, курсові, дипломні і конкурсні роботи студентів, відповідали на численні запитання.

5–7.11.2019 р. у Міжнародному виставковому центрі представники бізнесу та влади, науки і освіти взяли участь у найбільшому форумі з розвитку інновацій в Україні Innovation Market.
В рамках Форуму експерти обговорили теми захисту інтелектуальної власності, digital-транс-формація держави і бізнесу, smart city – інновації для міста і розвиток в Україні кластерів, наукових парків. У виставковій зоні вітчизняні та іноземні учасники презентували інноваційні проекти, вина-ходи, розробки і технології з енергоефективності, захисту екології, IT комунікацій та інших сфер економіки й життєдіяльності. В заході прийняли участь заступники декана факультету автомати-зації і інформаційних технологій КНУБА проф. Терентьєв О. О., асист. Соболевська Л. Г., доцент кафедри будівельних машин Горбатюк Є. В. та студенти факультету.

09.10.2019 р. Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості було організовано профорієнтацій-ний захід “День кар’єри”. На захід завітали старшеклассники семи шкіл. КНУБА представляв доцент кафедри будівельних машин Мачишин Григорій Миколайович. Від представника нашого університету школярі отримали інформацію про навчання в університеті, умови вступу, підготовчі курси, про студентське життя та дозвілля.