ІІІ Науково-практична конференція «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ АРХІТЕКТУРНО-ДИЗАЙНЕРСЬКОГО І МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА»

25 квітня 2018 року в КНУБА
на кафедрі дизайну архітектурного середовища відбулася ІІІ Науково-практична конференція «ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ФОРМУВАННЯ
ТА РОЗВИТКУ АРХІТЕКТУРНО-ДИЗАЙНЕРСЬКОГО
І МІСЬКОГО СЕРЕДОВИЩА»

У конференції взяли участь аспіранти і студенти старших курсів, що навчаються за програмою магістра архітектури, а також гості з інших університетів Києва.
Під час конференції аспіранти і студенти продемонстрували презентації науково-технічних, проектних та науково-методичних розробок.
У межах наукової тематики кафедри ДАС: «Теорія і практика формування та розвитку архітектурно-дизайнерського і міського середовища» № 0117U00526 були обговорені напрямки сучасних тенденцій формування та розвитку архітектурно-містобудівного середовища; сучасні теорії і методики середовищного проектування; питання естетики інтер’єрів будівель різного призначення.
Загалом прочитано 31 доповідь, з них виступили:
3 доценти:
з кафедри дизайну інтер’єру і меблів КНУТД,
кафедри ТА КНУБА,
кафедри ОА і АП КНУБА;
1 аспірант з кафедри ОА і АП КНУБА;
3 аспіранти з кафедри дизайну архітектурного середовища;
1 магістр з кафедри дизайну середовища МІХМД;
1 студент 6 курсу з кафедри містобудування;
8 студентів 5 курсу з кафедри дизайну архітектурного середовища;
14 студентів 6 курсу кафедри дизайну архітектурного середовища.
Керівник зав. кафедрою ДАС, д-р арх., проф. В. О. Тімохін привітав учасників і гостей конференції, окреслив основну мету наукового заходу та побажав плідної роботи. Члени оргкомітету: проф. Г. Л. Ковальська, доц. Ю. С. Рябець; доц. В. А. Щурова, ст. викл. О. В. Іванченко приймали активну участь в обговоренні проблем, активізували дискусії серед доповідачів. Слід відзначити, що на конференції запитання до старших колег ставили студенти молодших курсів, що свідчить про зацікавленість науковою роботою і є корисним для студентів, які шукають свій напрямок для подальших досліджень. Усі доповідачі відповідали на запитання, отримали зауваження і побажання щодо подальшого ходу дослідницької роботи.
Будемо раді нашій зустрічі на наступній конференції.
З повагою, оргкомітет кафедри дизайну архітектурного середовища.
Контакти: das.knuba@gmail.com