Кафедра водопостачання та водовідведення Бурлай В.А.

Бурлай В.А.
Бурлай Віталій Анатолійович
– cтарший викладач кафедри «Водопостачання та водовідведення» Київського національного університету будівництва і архітектури.
Загальна інформація

У 1969 році поступив у аспірантуру Київського інженерно-будівельного інституту на кафедру «Водопостачання та каналізації». Після закінчення аспірантури почав працювати старшим науковим співробітником, асистентом, старшим викладачем, ким працюю і по теперішній час.

Перелік навчальних дисциплін

 • Інженерне обладнання будівель
 • Спеціальна фахова термінологія

Навчально-методична література

Інженерне обладнання будівель

 • Бурлай В.А. Інженерне обладнання будівель і споруд. Водопостачання і водовідведення. Конспект лекцій для студентів студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» – Режим доступу:
 • Бурлай В.А., Малько В.Ф. Методические указания к выполнению курсовой работы по водоснабжению и водоотведению для студентов специальности «Архитектура». – Режим доступу:
 • Бурлай В.А. Українсько-російсько-англійський словник-посібник з інженерного обладнання будівель і споруд (водопостачання та водовідведення) для студентів спеціальності «Архітектура та містобудування» – Режим доступу:

Спеціальна фахова термінологія ВВ

 • Робоча програма навчальної дисципліни «Спеціальна фахова термінологія ВВ» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» спеціалізації «водопостачання та водовідведення» – Режим доступу:
 • Бурлай В.А. «Спеціальна фахова термінологія ВВ» Методичні вказівки до виконання індивідуальних робіт для студентів. Що навчаються за спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціальністю «Водопостачання та водовідведення» – Режим доступу:
 • Бурлай В.А. Українсько-англійський словник-посібник з водопостачання та водовідведення для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціальністю «Водопостачання та водовідведення» – Режим доступу:

Наукова робота

Займався питаннями роботи інфільтраційних водозаборів та їх кольматації.

Напрями наукової діяльності

Питання запровадження англійської професійної мови у навчальний процес.

Керівництво науковою роботою

 • Брав участь із студентами у роботі ХУІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування систем кваліфікацій та сучасні тенденції розвитку професійної компетентності фахівців: національний та європейський виміри» 18-21 листопада, 2008 року в Ужгороді (Україна) – Сніні (Словаччина), де двоє студентів виступили з доповідями англійською мовою (отримано диплом та сертифікат) – Режим доступу:

Вибрані публікації

 1. Pershakov V., Bielyatynsyi A., Burlay V. Water supply and drain”. Manual 2nd edition, supplement. Lectures and guide to laboratory woks for students of specialty 192 “Construction and civil engineering” specialization “Industrial and civil construction”. – Kyiv: Lambert Academic Publishing, 2019. – Режим доступу:
 2. Дві іноземні мови у технічних ВНЗ України – кожному студенту-випускнику. «Крымский гуманитарный университет» (г. Ялта), Проблемы современного педагогического образования, Серия: Педагогика и психология 45 (5), Ялта, 2014. – Режим доступу:
 3. Іноземні мови у технічних ВНЗ України – на науковий, сучасний рівень. «Крымский гуманитарный университет», (г. Ялта), Проблемы современного педагогического образования, Серия: Педагогика и психология 46 (4), Ялта 2014. – Режим доступу:

Контакти

Проспект Повітрофлотський 31, 03037, Київ, кімн. 285.
Тел. +38(068) 424-72-89
E-mail: vabldvkww@gmail.com