Перспективи працевлаштування випускників будівельно-технологічного факультету: мрії, втілені в реальність !!!!!

26 листопада 2019 р. до студентів 5 курсу будівельно-технологічного факультету завітали представники компанії  ASTOR, яка займає провідні позиції в області виробництва товарних бетонів, будівельних розчинів та збірного залізобетону.

 

Представники компанії ознайомили майбутніх фахівців з конкурентними перевагами, які забезпечуються за рахунок використання високоякісної сировини і гарантії її постійного незнижуваного запасу, кваліфікованого персоналу, що має значний досвід, використання найпередовіших технологій, здатності заводів працювати на повну потужність при будь-яких несприятливих погодних умовах, а також розвинену транспортну інфраструктуру, що забезпечує своєчасну доставку всіх необхідних замовнику матеріалів для будівництва практично будь-якого масштабу.

Студентам запропонували вакансії для працевлаштування, які дозволять їм використати набуті в університеті знання, а також реалізувати себе в якості  інженера-технолога по виробництву будівельних конструкцій, виробів та матеріалів.  Можливість кар’єрного зростання  та  конкурентні переваги компанії ASTOR  забезпечать майбутнім випускникам  високий рівень достатку та впевненість у завтрашньому дні.

 

Доцент кафедри

будівельних матеріалів                                              Гончар Ольга Андріївна