Профорієнтаційна робота в Чернігівському професійному будівельному ліцеї

23 жовтня 2019 року до Чернігівського професійного будівельного ліцею  завітали кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних матеріалів Київського національного університету будівництва і архітектури Гончар Ольга Андріївна та студент ІІІ курсу будівельно-технологічного факультету Крупеня Мстислав, які зустрілися з учнями випускних класах ліцею.

Майбутні випускники ліцею прослухали презентацію про університет, його факультети та спеціальності, про з умови вступу на наступний рік, перелік предметів ЗНО та творчих конкурсів, строки подачі заяв. Інтерес у майбутніх студентів викликало гарантоване працевлаштування випускників будівельно-технологічного факультету на провідних підприємствах будівельної галузі, а також можливість оволодіти навичками майбутньої професії протягом навчання під час проходження навчально-виробничих практик. Зацікавило слухачів і насичене студентське життя в КНУБА, спортивний комплекс університету, умови проживання в гуртожитку.

 

Зустріч з майбутніми студентами КНУБА пройшла успішно та цікаво. Всіх бажаючих запросили познайомитися з університетом на дні відкритих дверей, який відбудеться 9 листопада 2019р.

Гончар Ольга Андріївна,

доцент кафедри будівельних матеріалів