ЛЮКСЕМБУРГ

Університет Люксембургу – інтернаціональний навчальний заклад, який було засновано 2003 року. Це перший і єдиний університет у країні.

Вибираючи його для своєї освіти, ви віддаєте перевагу молодому університету. Крім того будете навчатися в унікальній місцевості: географічно Люксембург розташований у самому центрі Західної Європи, і тут ви знайдете безліч європейських установ та компаній. В університеті діють 3 факультети: природничих наук, технологій та комунікацій, права, економіки та фінансів, лінгвістики, літератури, гуманітарних наук та мистецтва.

Система здобуття освіти трирівнева: бакалаврат, магістратура та докторантура. Нині університет пропонує 11 бакалаврських програм і 21 магістерську, які відповідають стандартам Болонської конвенції. Зарахування до університету регулюється законом про його заснування (www.uni.lu). Курси відбуваються англійською, німецькою та французькою мовами. Крім того, студенти першого ступеню навчання повинні пройти навчальне стажування (як мінімум 1 семестр) за кордоном. Це так званий принцип мобільності.

Університет Люксембургу розвивається за зразком вищого навчального закладу, де головна роль належить науковим дослідженням. Пріоритетними є такі галузі як безпека і надійність інформаційних технологій, науки про життя, про матеріали, європейське право, бізнес-право, фінанси, педагогіка, вивчення Люксембургу.

СТИПЕНДІЇ ТА ГРАНТИ.

У рамках Програми співробітництва в галузі науки, освіти, культури і спорту іноземним студентам надають незначну кількість стипендій для навчання в університеті Люксембургу.

 

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ:

– Почесне консульство Люксембургу: 01004, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 9/2, офіс 54, тел.: +38 044 490-65-90, факс: +38 044 289-20-42, http://www.ukraine.lu/

– Університет Люксембургу (SEVE): Авеню Фенсері, 162 А L 1511, Люксембург,

Тел.: +35 2 46 66 44-66-10 / 62 22 / 63 12 e-mail: seve.infos@uni.lu

– Міністерство національної освіти, професійної підготовки і спорту Люксембургу:

www.men.public.lu

 

Підготовлено за матеріалами мережі Інтернет.