МАЛЬТА

Система вищої освіти Мальти відкрита для іноземних студентів. На даний час в країні навчаються понад 600 студентів з 75 країн. Крім того, близько 300 іноземних студентів навчаються в рамках семестрових програм міжнародного обміну. Міжнародний відділ університету Мальти (http:// www.um.edu.mt/intoff/) надає інформацію про програми навчання, проживання, імміграційні правила, фінансові питання, медичне страхування, формальні процедури зарахування на навчання, а також іншу необхідну інформацію.

Нині стипендії іноземним студентам не надаються. Однак у них є можливість вступити до вищих навчальних закладів Мальти на загальних умовах.

Вища освіта представлена в основному університетом Мальти.

Перший ступінь університетської освіти. Сертифікати, дипломи та науковий ступінь бакалавра присуджуються в області медицини, дипломатії, менеджменту, державного управління, права, бібліотечної справи, релігієзнавства та політології. Курс навчання триває від одного до трьох років. Тривалість базових програм бакалаврату – три роки. Для отримання ступеня почесного бакалавра потрібно провчитися 4-5 років, залежно від спеціалізації.

Докторантура. Вчені ступені доктора медицини (MD) і доктора права (LLD) присуджуються медичним і юридичним факультетами після закінчення кандидатами п’яти- або шестирічного курсу навчання. Вчений ступінь доктора філософії (PhD) присуджується через три і більше років навчання після отримання ступеню магістра за умови захисту докторської дисертації, заснованої на результатах відповідних досліджень.

 

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ:

– Надзвичайний і Повноважний Посол Мальти в Україні (за сумісництвом): м. Москва, вул. Коровій вал, 7, оф. 219, Телефон: +7 095 237-19-39, 230-25-24, 236-03-34, Факс: +7 095 237-21-58, http://mfa.gov.ua/ua/about-ukraine/dip-in-ukraine/missions-list/73

– Мальтійский університет University of Malta: Msida, MSD 06 MALTA http://www.um.edu.mt

 

Підготовлено за матеріалами мережі Інтернет.