КАФЕДРА ТЕОРІЇ АРХІТЕКТУРИ

НОВИНИ

Запрошення на науково-практичну конференцію “ПРОГНОСТИЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ АРХІТЕКТУРИ”

До участі у конференції запрошуються викладачі, науковці, архітектори-практики, аспіранти і студенти, які навчаються за магістерською програмою спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».
Мета конференції полягає у визначенні проблем і шляхів розвитку сучасної архітектурно-містобудівної теорії і практики в контексті наукової та освітньої діяльності кафедри «Теорії архітектури» Архітектурного факультету.

 

Деталі події

 

8 квітня 2021 року на он-лайн платформі Microsoft Teams відбувся публічний захист докторської дисертації доцента кафедри теорії архітектури КРАВЧЕНКО ІРИНИ ЛЕОНІДІВНИ на тему «Теоретичні основи формування архітектури закладів неформальної освіти», за спеціальністю 18.00.01 – Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури. Захист відбувся успішно та Кравченко Ірині Леонідівні спеціалізованою Вченою радою Д 26.056.02 присуджено науковий ступінь доктора архітектури за спеціальністю 18.00.01 – «Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури».
ЩИРО ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

Деталі події

 

 

Вітаємо доцента кафедри теорії архітектури Кедровського Петра Павловича з одержанням ІІ премії  в конкурсі «Краще видання року» за працю «Петро Кедровський: живопис, графіка. Гармонія лінії та кольору» у номінації «Художня література», що відбувся у Національній академії наук вищої освіти України 30 листопада 2020 року.

Деталі події

 

 

Кафедра Теорії архітектури оголошує творчий конкурс серед абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Будиночок для вуличних тварин». 

Строки подачі робіт – до 30.04.2021

Роботи надсилаються на електронну адресу – archcompos2020@gmail.com

Деталі події

 

 

17 грудня 2020 р. на урочистому засіданні Вченої ради університету, присвяченому 90-річчю КНУБА, завідувача кафедри проф. Ковальську Гелену Леонідівнунагороджено подякою Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Вітаємо і бажаємо подальших успіхів. Деталі події

 

 

 

 

 

  Кафедра Теорії архітектури оголошує творчий конкурс серед абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Будиночок для вуличних тварин». Деталі події

 

 

 

 

 

Під час карантину викладачі кафедри теорії архітектури працюють зі студентами дистанційно на платформах zoom, teams тощо. За розкладом проводяться лекції і практичні заняття. Також відбуваються і відкриті лекції.     Деталі події

 

 

6 жовтня 2020 року було проведено розширенеспільне засідання кафедр теорії архітектури, ландшафтної та туристсько-рекреаційної архітектури та кафедри міського будівництва. На засіданні розглянуто:      Деталі події

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

з галузей знань і спеціальностей 2019/2020 н.р.

Переможці за спеціальністю «Архітектура та містобудування», студенти – магістри 5 курсу кафедри теорії архітектури – Чопик Юлія, Ілюк Ірина (дипломи ІІІ ступеня). Вітаємо! Деталі події

 

На кафедрі теорії архітектури відбулися захисти дипломних робіт магістрів 25, 26 і 27 травня 2020 р. Відповідно до розпорядження ректора КНУБА щодо дистанційного навчання в період карантину, захисти відбувалися у режимі відеоконференцій за допомогою платформи ZOOM.

Під час проведення захистів студенти зробили графічні презентації своїх робіт і провели доповіді on-line. Також on-line відбулося обговорення і виставлення оцінок. Всі студенти кафедри успішно захистили дипломні роботи.

Деталі події

 

Запрошення на науково-практичну конференцію

Деталі події

 

 

 

 

Студенти кафедри теорії архітектури прийняли участь у Міжнародному огляді-конкурсі дипломних проектів по спеціальності «Архітектура», що проходив 14-18 листопада в м. Ташкент, Казахстан в рамках ІХ Міжнародного фестивалю архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії «The VII international festival of architectural, civil engineering and design schools of Eurasia»

Деталі події

 

Завідувач кафедри Ковальська Г.Л. пройшла науково-професійне стажування в університеті Collegium Civitas, м. Варшава, Польща

Деталі події

 

 

 

ТИЖДЕНЬ КОНФЕРЕНЦІЙ НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ КНУБА

Співробітники кафедри теорії архітектури прийняли участь у заходах і конференціях, що відбулися на архітектурному факультеті

Деталі події

 

Викладачі і студенти КНУБА відвідали Міжнародний фестиваль будівництва і архітектури, що проводиться 29-31 жовтня 2019 р. у Міжнародному виставковому центрі. Відвідувачі ознайомились з новітніми тенденціями в сфері архітектурного планування, капітального будівництва, з передовими технологіями і новими матеріалами.

Деталі події

 

10 жовтня 2019 р. відбулося нагородження переможців 28-го огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти, що проводився у м. Рівному.

Деталі події

 

З 1 по 4 жовтня 2019 року у м. Рівне відбувся 28 огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти.

Деталі події

 

АЛЬБОМ-КАТАЛОГ «ГАРМОНІЯ ЛІНІЇ ТА КОЛЬОРУ»

архітектор Кедровський П.П., 2019 рік

Деталі події

Вийшов з друку посібник “КУРСОВЕ АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ”

Деталі події

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини