КАФЕДРА ТЕОРІЇ АРХІТЕКТУРИ

НОВИНИ

6 жовтня 2020 року було проведено розширенеспільне засідання кафедр теорії архітектури, ландшафтної та туристсько-рекреаційної архітектури та кафедри міського будівництва. На засіданні розглянуто:      Деталі події

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

з галузей знань і спеціальностей 2019/2020 н.р.

Переможці за спеціальністю «Архітектура та містобудування», студенти – магістри 5 курсу кафедри теорії архітектури – Чопик Юлія, Ілюк Ірина (дипломи ІІІ ступеня). Вітаємо! Деталі події

 

На кафедрі теорії архітектури відбулися захисти дипломних робіт магістрів 25, 26 і 27 травня 2020 р. Відповідно до розпорядження ректора КНУБА щодо дистанційного навчання в період карантину, захисти відбувалися у режимі відеоконференцій за допомогою платформи ZOOM.

Під час проведення захистів студенти зробили графічні презентації своїх робіт і провели доповіді on-line. Також on-line відбулося обговорення і виставлення оцінок. Всі студенти кафедри успішно захистили дипломні роботи.

Деталі події

 

Запрошення на науково-практичну конференцію

Деталі події

 

 

 

 

Студенти кафедри теорії архітектури прийняли участь у Міжнародному огляді-конкурсі дипломних проектів по спеціальності «Архітектура», що проходив 14-18 листопада в м. Ташкент, Казахстан в рамках ІХ Міжнародного фестивалю архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії «The VII international festival of architectural, civil engineering and design schools of Eurasia»

Деталі події

 

Завідувач кафедри Ковальська Г.Л. пройшла науково-професійне стажування в університеті Collegium Civitas, м. Варшава, Польща

Деталі події

 

 

 

ТИЖДЕНЬ КОНФЕРЕНЦІЙ НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ КНУБА

Співробітники кафедри теорії архітектури прийняли участь у заходах і конференціях, що відбулися на архітектурному факультеті

Деталі події

 

Викладачі і студенти КНУБА відвідали Міжнародний фестиваль будівництва і архітектури, що проводиться 29-31 жовтня 2019 р. у Міжнародному виставковому центрі. Відвідувачі ознайомились з новітніми тенденціями в сфері архітектурного планування, капітального будівництва, з передовими технологіями і новими матеріалами.

Деталі події

 

10 жовтня 2019 р. відбулося нагородження переможців 28-го огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти, що проводився у м. Рівному.

Деталі події

 

З 1 по 4 жовтня 2019 року у м. Рівне відбувся 28 огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти.

Деталі події

 

АЛЬБОМ-КАТАЛОГ «ГАРМОНІЯ ЛІНІЇ ТА КОЛЬОРУ»

архітектор Кедровський П.П., 2019 рік

Деталі події

Вийшов з друку посібник “КУРСОВЕ АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ”

Деталі події

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини