Тонкачеєв Геннадій Миколайович

Тонкачеєв Геннадій Миколайович (Tonkacheiev Hennadii) – проректор з навчально-методичної роботи. Працює в Київському національному університеті будівництва і архітектури з 2013 року. З 2017 – на посаді проректора з навчально-методичної роботи.
Народився в 1954 році в місті Макіївка Донецької області.
В 1976 році закінчив Макіївський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
Доктор технічних наук (2013), професор (2014).
42 роки життя присвятив роботі в закладах вищої освіти України. Такий значний досвід дозволяє професійно підходити до виконання обов’язків проректора з навчально-методичної роботи.
Викладав практично всі курси дисциплін по кафедрі технології будівельного виробництва. Зараз викладає курс «Інноваційні технології каркасного будівництва».
Має в доробку 120 наукових праць та науково-методичних публікацій, 12 авторських свідоцтв на винаходи та 10 патентів України. Науковий напрямок роботи – розробка ефективних технологій зведення каркасних монолітних, збірних і збірно-монолітних будівель.
Виконує обов’язки заступника голови спеціалізованої вченої ради
Д 26.056.03 при КНУБА. В раді представляє спеціальність 05.23.08 -технологія та організація промислового та цивільного будівництва.
Підготував шість кандидатів технічних наук.
Має професійну мету – довести організацію навчального-процесу в Університеті до найвищого рівня, щоб кожний випускник з гордістю міг сказати: «Я випускник КНУБА!».
У вільний від роботи час любить грати на баяні.